Winx Club Mythix Fashion Wings İndir – Oyna

Winx en çok bilinen kahraman gruplarından birisidir ve TabTale firması tarafından da oyunu çıkan bu kahramanları sevmeyen yoktur. Winx Club Mythix Fashion Wings oyunu da oldukça beğenilen ve sevilerek oynanan oyunlardan birisidir. Oyun hakkında bilgi alabileceğiniz bu yazıdan ayrıca indirme bağlantılarına da ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyuna başlarken popüler Winx karakterlerinden Bloom, Tecna, Musa, Flora, Stella ve Aisha’dan birisini seçiyorsunuz ve oyun içinde bu karakterlerin yeni kanatlarını tasarlıyorsunuz. Birbirinden farklı kanatları tasarlarken çok eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Bu oyunlarda kazandıklarınızla daha farklı kanatlar elde edebilirsiniz.

Winx Club Mythix Fashion Wings Nasıl Oynanır? Oyunun en güzel yanlarından birisi kendi fotoğrafınıza da güzel bir kanat ekleyebilirsiniz. Yeni moda kanatlar için yapmanız gereken Winx peri tozu yapmaktır. Bu toz sayesinde Mythix kanatlarını güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca oyun içinde tv dizisindeki show ve müziklere oyun içinde ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz çizgi dizinin hem oyununu oynayıp hem de diziyle ilgili görüntülere ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunda yer alan mini oyunlarda çok eğlencelidir ve yeni kanatlar için gereklidir. Gizemli saklı nesneler oyunu bu oyunlardan en zevklilerinden birisidir. Bu mini oyunda amaç resim içinde bulunan saklı nesneleri bulmaktır. Siz de Winx Club Mythix Fashion Wings oyunu oynamak için yapmanız gereken aşağıdaki indirme butonlarını kullanmaktır. Winx Club Mythix Fashion Wings indir butonlarından cihazınıza uygun olanı seçmeyi unutmayın. Ayrıca oyunla ilgili yardım almak için yazının altında bulunan yorum ekle ve yorum gönder formlarını kullanabilirsiniz.

Winx Club Mythix Fashion Wings İndir – Android   Winx Club Mythix Fashion Wings İndir – iOS

Winx Club Mythix Fashion Wings
Winx Club Mythix Fashion Wings
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.