Words of Wonders İndir – Oyna

Son zamanlarda kelime oyunlarında oldukça artış oldu. Bu yazımızda da en çok oynanan kelime oyunlarından birisi olan Words of Wonders oyunu hakkında bilgi vereceğim ve oyunu nasıl indirip yükleyeceğinizi detaylı bir şekilde sizlere aktaracağım.

Sponsor Reklam

Words of Wonders Nedir? Belirli harflerin verildiği ve bu harflerden oluşan kelimeleri kutucuklara yazarak tamamlamaya çalıştığınız bir kelime bulmaca oyunudur. Oyunda sizlere sadece harfler verilir, kelimeler ile ilgili soru veya ipucu verilmez. Ama kutucuklar bir bulmaca şeklinde birbirini kestiği için bir kelimeyi bulduğunuzda aslında başka bir kelimenin de en az bir harfini bulmuş olursunuz. Böylelikle tam bir bulmaca havası verilmektedir.

Oyunda bölümler ülke ve ülkelerdeki bölgelere göre ayrılmaktadır. Bölgeler turistik ” world of wonders” – “dünyanın harikaları” denilen yerlere göre isimlendirilmiştir. Mesela oyunun Türkiye bölümleri Kapadokya, Yere Batan Sarnıcı, Efes, Nemrut Dağı vb. yerlere ayrılmıştır. Oyun ismine yakışır bir şekilde size ülkeler ve ülkelerin turistik harikalarını da tanıtmaktadır. Hem kelime oyunu oynayarak zihninizi canlı tutarken bir yandan da dünyadaki tursitlik yerlerin isimlerini öğrenmiş oluyorsunuz.

Sponsor Reklam

Oyun git gide zorlaşan bir yapıdadır. İlk başlarda 3 harf ile size oyunu öğretir, daha sonra ise bu sayı gitgide artarak oyun zorlaşır. World of Wonders’da kelimeler isim, özel isim, sıfat ve fiil olarak sorulmaktadır. Örnek vermek gerekirse. Lama, Mala, Adana, Damak, Malak, Allamak vb. şekilde kelimeleri bulmaya çalışırsınız.

Aşağıda oyuna ait indirme bağlantılarına ulaşabilirsiniz.

Words of Wonders İndir – Android Words of Wonders İndir – iOS

Sadece android sürümünü 50 milyondan fazla indirilen bu oyunun cevaplarını çok yakında web sitemde sizlere sunacağım. Böylelikle takıldığınız yerlerde artık elmas harcamak zorunda kalmazsınız.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.