Yandex Şifre Değiştirme

Dünyanın en çok kullanılan internet tarayıcılarından birisi olan Yandex, ülkemizde de oldukça fazla kullanıcıya ulaşmaya başladı. Özellikle taraftarlara özel çıkarttığı temalar ile ülkemizdeki kullanıcı sayısını arttırmıştır. Üstüne Yandex arama motorunu kullanarak takımlarına destek dahi olabiliyorlar. Yandex Fenerbahçe ile yaptığı anlaşma ile bu konuda oldukça reklamla kullanıcı sayısını arttırmıştır. Bu yazıda e-posta adresi olarak da kullanabileceğiniz Yandex’te şifrenizi nasıl değiştirebilirsiniz ekran görüntüleri ile size anlatıyoruz.

Sponsor Reklam

İlk olarak aşağıda bulunan Yandex Kullanıcı Girişi butonuna basın. Açılan sayfada kullanıcı adı ve şifre bilgisi istenecektir. Burada kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınıza giriş yapın.

Yandex Kullanıcı Girişi

Yandex Şifre Değiştirme

Giriş yaptığınızda sağ üst köşede hesabınızın adı (e-posta adresiniz) ve fotoğraf eklediyseniz fotoğrafınızın gözüktüğü kısma tıklayın. Aşağıda doğru açılan pencerede “Şifre değiştir” yazısına tıklayın.

Sponsor Reklam
Yandex Şifresi Nasıl Değiştirilir

Şifre değiştirme penceresi açıldığında aşağıdaki gibi gözükecektir. Şifrenizi değiştirmek için ilk olarak eski şifrenizi yazmalısınız. Daha sonraki kutucuğa yeni şifrenizi yazmalı ve hemen altında yeni şifreyi onaylama kutucuğuna da yazmalısınız. Daha sonra resimde gözüken karakterli hemen sağında yer alan kutucuğa yazmalısınız. Tüm bu bilgileri girdikten sonra en aşağıda sağda bulunan “Kaydet” butonuna basmalısınız bunu yaptığınızda şifreniz artık değişmiş olacaktır.

Yandex Yardım

İşlemlerle ilgili takıldığınız bir yer olursa aşağıda yer alan yorum kısmından bize her zaman ulaşabileceğinizi unutmayın. Size en kısa sürede geri dönüş yapılacak ve yardımcı olunacaktır. Yandex ile ilgili yardım yazılarımız devam edecektir.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Windows Single Language Nedir – Nasıl Değiştirilir

Windows işletim sistemleri ile ilgili bilinmeyen, anlaşılmayan her konuda sizlere 22 yıldan fazla deneyimim ile …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.