My Hospital İndir – Oyna

İlk olarak Facebook sürümü çıkan ve daha sonra kapanan My Hospital oyunu geri geldi. Hem android hem de iOS akıllı cihazlarda oynanabilen oyun müptelalarını sevindiriyor. Oynarken çok eğleneceğiniz, komik hastalıklar ve mini oyunlarla güleceğiniz My Hospital oyunu ile ilgili tüm bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Sponsor Reklam

My Hospital nasıl oynanır? “Benim Hastanem” olarak Türkçeye çevirebileceğimiz isminden de anlaşılacağı gibi bir hastane simülasyon oyunudur. Oyunda hastanenizi sürekli geliştirerek daha çok hastalığı tedavi edecek hale gelmek için uğraşır ve daha çok gelir elde edersiniz. Oyunda sürekli olarak hastanenizi geliştirerek yeni muayene odaları ve tedavi odaları yapmalısınız. Ayrıca bir yandan yeni ekipmanlar alarak (röntgen cihazı gibi) hastalıkları teşhis etmeyi kolaylaştırmalısınız. Tabi hastanenizin en önemli yerlerinden birisi ise laboratuvarınızı olacaktır. Burada gelişmeler ve büyütmeler yapmalı, yeni hastalıkları teşşhis ve tedavi edebilecek düzeye gelmelisiniz.

Kesinlikle son zamanların en iyi oyunlarından birisi olan My Hospital’ı arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Oyunda iken Facebook hesabınızı bağlarsanız oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızın hastanelerini de görebilirsiniz. Hastanesini kim en iyi geliştirmiş, kim en iyi dekorasyonlara sahip yarışabilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen oyunda 80’den fazla hastalık yer almaktadır. Oldukça farklı ve komik hastalıklarla karşılaşacaksınız, bu hastalıkları da şifalı bitkiler ve iksirler tedavi edebileceksiniz.

Sponsor Reklam

Tamamen Türkçe olarak sizlere sunulan oyun oldukça eğlencelidir. Facebook üzerinden oynanan sürümü kapandığında oldukça üzülmüştük, yeni platformda da oynamaya başladık. Siz de bu güldüren oyunda yer almak isterseniz aşağıda bulunan My Hospital İndir butonlarından cihazınıza uygun olanı indirebilirsiniz.

My Hospital İndir – Android My Hospital İndir – iOS

Oyunun eski ve facebook’daki hali aşağıdadır. Medical Mayhem ismiyle zamanında oynanan oyuna ait ekran görüntülerini görüp duygulanmamak elde değil.

Oyunla ilgili görüşlerinizi yorumlara bekliyoruz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.