Yulgang 2 İndir – Yulgang 2 Kaydol

Yulgang 2 oyunu kapanmıştır.

Anime tarzı karakterler ve 3D gerçekçi grafikleriyle etkileyici bir MMORPG oyunu istiyorsanız, Yulgang 2’yi mutlaka denemelisiniz. Oyunun ilk versiyonundaki yakaladığı başarıyı Yulgang 2 ile yakalamaya çalışmak isteyen Mgame, Toyo Games ile Türkçe dil desteğiyle birlikte karşımıza çıkıyor. İlk oyundaki hikayeye bağlı kalarak, oyunundan sonundan itibaren 30 sene sonrasında meydana gelen olayları konu alan Yulgang 2 oyununa ücretsiz kayıt olup oyunu indirmek için yazımızın sonundaki Yulgang 2 İndir – Kaydol butonuna tıklamanız yeterlidir.

Sponsor Reklam

Yulgang 2 Nasıl Oynanır? Kore kültüründen izler taşıyan oyun PvP konusunda oldukça başarılı bir oyundur diyebiliriz. Özellikle Uzakdoğu kültürüne ilgi duyuyorsanız ve bunu MMORPG tarzında birleştirmek istiyorsanız Yulgang 2 tam size göre. Oyuna başladığınız sizden iki seçenek arasında seçim yapmanız isteniyor. Bunlar Order ve Chaos. Yani düzenden yanı mı olacaksınız yoksa kaos ortamını mı seçeceksiniz? Bu kısımda seçim yaptıktan sonra sınıflar arasında seçim yapacaksınız. Bunlar Warrior (savaşçı), Archer (okçu), Healer (şifacı), Mage (büyücü) ve Assasin (ninja) olmak üzere 5 adettir. (Bu sınıflarla ilgili bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz) Bu sınıflar arasından seçim yaptıktan sonra, seçtiğiniz sınıfın içerisindeki karakter seçimini yapabilirsiniz. Oyunun bir artısı olarak söyleyebileceğimiz bu özellik ile kapsamlı bir şekilde karakterinizi özelleştirebilirsiniz. Karakterinizi biçimlendirirken yanak kısmından tutunda kas genişliğine kadar istediğiniz gibi ve detaylı bir şekilde özelleştirme yapabilirsiniz.

Yulgang 2 Yardım? Oyunda fazla sayıda size verilen görevleri yaparak ilerleyebilirsiniz. Bu görevleri tamamladığınızda seviye atlayıp karakterinize yeni özellik, yetenekler kazandırıp oyunu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Oyunda kazanacağınız bu yenilikler ile Yulgang 2’yi hiç sıkılmadan oynayabilirsiniz. Eğer bu görevleri yerine getirirken görevi tam olarak anlayamadığınızda size yardımcı olması için hazırlanan okları takip edebilirsiniz. Bu oklar size görevlerin nerede biteceğini göstermede yardımcı olacaklardır. Ayrıca F1 tuşuna bastığınızda oyun ekranındaki öğelerin ne anlama geldiğini görebilirsiniz. PvP tarzından oldukça başarılı olan oyunu isterseniz tek başınıza isterseniz de takımlar halinde oynayabilir, oyuna yeni heyecanlar katabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Yulgang 2 Kaydol? Oyuna kaydolmak oldukça basit. Sizler için aşağıda verdiğimiz Yulgang 2 Kaydol butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra açılan sayfadaki ” Doğum Tarihi, Ad, E-Posta, Şifre, Gizli Soru ve Cep Telefonu” kısımları doldurup Ücretsiz Hesap Oluştur butonuna tıkladığınızda artık oyuna üye olmuşsunuz demektir. Üye olduktan sonra ise yine aşağıda verdiğimiz Yulgang 2 İndir butonuna tıklayıp oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndirme işlemi bittikten sonra ise artık oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Yulgang 2 oyunu etkileyici grafik ve müziklerinin yanı sıra geniş bir içerik ile siz oyunseverleri bekliyor. Oyun hakkında daha detaylı bilgiler vermeye oyundaki sınıflardan başlayalım. Oyundaki sınıflar ve özellikleri şunlardır;

-Savaşçı (Warrior): Her türlü acımasız düşmana karşı sonsuz güçlere sahiptirler. En önemli artıları kullanabildikleri güçlü zırhlardır.
-Şifacı (Healer): Bu sınıftaki karakterler iyileştirme ve yenileme enerjisine sahiptirler. Çok tehlikeli olan şifacılar özel yetenekleriyle savaş anında fark yaratabilirler.
-Okçu (Archer): Görme yeteneklerini ustaca kullanan okçular uzak mesafeden yaptıkları atışlarla etkili olurlar.
-Büyücü (Mage): Doğadan aldıkları saldırı, iyileştirme ve sihir güçleri etkili olarak kullanırlar. Diğer ruhları serbest bırakarak yardımcı olmalarını sağlayabilirler.
-Ninja (Assasin): Sinsi ve ani saldırı yapıp bir nevi görünmez olurlar. Saldırı konusunda oldukça etkilidirler.

Yulgang 2’de farklı şekillerde oynayabileceğiniz oyun modları da bulunmaktadır. PvP olarak oynayabileceğiniz oyunda Klan ve Irk savaşları yapabilir, ayrıca Arena PvP kısmında bulunan Kadim Kule Savaşı, Kayıp Ruhlar Savaşı, Lig Maçı, Yakın Savaş adlı bölümlere dahil olabilirsiniz. PvE olarak oynamak istediğiniz de ise kullanacağınız öğeler hakkında kısaca bilgiler verelim; Ruh Canavarı, Fantom Canavarı, Tilki Canavarı ve Hwano olmak üzere canavar ırklarına karşı mücadele edeceksiniz. Bu mücadeleyi 20’den fazla alan ve zindan da yapacaksınız. 3 çeşit sistem içerisinde yer alabildiğiniz oyunda Hava Koşusu Sistemi, Yetenek Toplama Sistemi ve Yetenek Kombo Sistemine dahil olup, oyunun etkileyici bölümlerinden daha fazla yararlanabilirsiniz.

Yulgang 2 Sistem Gereksinmeleri: Yapımcı firma daha geniş oyuncu kitlesine ulaşmak için Lite Versiyon ve Full Versiyon şeklinde iki farklı versiyon sunmuş. Eğer bilgisayarınızın genel özellikleri orta düzeyde ise Lite Versiyonu, gelişmiş özellikli bilgisayarınız var ise de Full Versiyonunu indirmeniz tavsiye ederiz.

Lite Versiyonun Minumum Gereksinimler:
İşlemci (CPU): Dual Core 2.0 Ghz
Ekran Kartı: GeForce 8600, 512 MB
Ram: 2 GB
Harddisk: 15 GB
Direct X: 9.0 veya üstü

Full Versiyon Minimum Gereksinimler:
İşlemci (CPU): Intel i5 ve üzeri
Ekran Kartı: GeForce Gts240, 1 GB veya üzeri
Ram: 8 GB
Harddisk: 20 GB
Direct X: 9.0 veya üstü

Ücretsiz olarak ve Türkçe dil desteğiyle yayınlan Yulgang 2, oyunun ilk versiyonundaki başarıyı sürdüreceğe benziyor. Siz de Yulgang 2 oyununa ücretsiz kayıt olup, oyunu indirip, oynamak için aşağıdaki Yulgang 2 İndir ve Yulgang 2 Kaydol – Oyna butonlarına tıklayabilirsiniz.

Yulgang 2 (Lite Versiyon) İNDİR

Yulgang 2 (Full Versiyon) İNDİR

Yulgang 2 KAYDOL-OYNA

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.