Angry Snakes Oyna

Agar-io oyununu herhalde bir çoğumuz oynamışızdır. Oyun çok tutunca tabi birçok farklı sürümü, kopyası vb. çıkmıştır. Bugün size tanıtacağımız oyun agar-io ile yılan oyunlarını birleştirerek çok güzel farklı bir oyun ortaya çıkarmıştır. İki efsane oyunun birleşimi Angry Snakes’i burada flashsız olarak direk oynayabilirsiniz. Her zaman ki gibi oyun hakkında ipuçları, taktikler de yine yazımda yer alacaktır.

Sponsor Reklam

Angry Snakes Nasıl Oynanır? Oyun 3 farklı harita büyüklüğünde olmaktadır. Small (küçük) – Normal ve Large (geniş) haritalardan istediğinizi oynayabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce “bir nick name” yazmalısınız. Oyunda ise renkli topların hepsini topluyorsunuz ve kilo alarak devasa bir yılan olmaya çalışıyorsunuz. Ölmemek için diğer yılanlara “kafanızla” çarpmamanız gerekiyor. Öldürmek için ise diğer yılanların yolunu keserek kafalarını sizin yılanın vücuduna çarpmasını sağlıyorsunuz. Hızlanmak için fareye basılı tutmalısınız. Haritada renkli yemler dışında da bonuslar çıkmaktadır. Mesela “kalkan” bonusunu aldığınız da koruma elde edersiniz fakat bir yandan da kilo verir ve küçülürsünüz. Şimşek bonusunu aldığınızda ise hızlanırsınız ve daha çok renkli top yiyebilirsiniz. Tabi hızlıyken kimseye çarpmamaya özen gösterin.

Sponsor Reklam

Oyun online olarak gerçek kişilere karşı oynandığı için oldukça zevkli bir oyundur. Cep telefonu için yapılan sürümü yani Android sürümü Google Play’den kaldırılmış. Büyük ihtimal isim yada çizimlerden “telif” hakkı yemiş.

Angry Snakes Oyna

Oyunda ilerledikçe ayrıca seviye atlıyorsunuz, böylelikle daha zor rakiplerle kapışıyorsunuz. Oyunda ilerlediğiniz seviyeleri yorum kısmından yazabilir, ekran görüntüsü ile rekorlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

X O X Oyna

Herkesin rahatlıkla oynayabileceği zeka oyunu XOX artık indirkaydol’dan erişebileceksiniz. Eskiden defterde yada tahtada oynadığımız bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.