Revenge of Sultans İndir – Kaydol

Strateji oyunları sevenlerin son zamanlarda en beğendikleri oyunlardan bir tanesi Revenge of Sultans oyunudur. Ben de bu yazıda hem oyunu tanıtacağım, hem nasıl indirip nasıl kayıt olacağınızı anlatacağım, hem de oyunun inceliklerini sizlerle paylaşacağım. Oyun tüm dünyadan oyuncuların bir arada oynayabildiği bir oyun olması ile oldukça kalabalık sunucuları bulunmaktadır. Üstelik ilerleyen zamanlarda “kingdom” adı verilen bu sunucular birbirleriyle de savaşmaktadır. Tüm bunlar strateji oyununda yetenekli olduğunu düşünenler için inanılmaz eğlenceli bir oyun deneyimi sunmaktadır.

Sponsor Reklam

Revenge of Sultans Nasıl Oynanır? Oyun oldukça büyük bir alanda size verilen bir kale ile başlamaktadır. Kalenizi geliştirdikçe daha güçlü bir medeniyet kurabilirsiniz. Kaynak binaları yaparak, dünya da canavarları öldürerek ve diğer oyunculara saldırarak daha gelişmiş bir medeniyet yapmaya çalışırsınız. Oyunda kral seviyeniz yükseldikçe daha çok bonus alabilir ve gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Oyuna başladığınızda size nasıl bina inşa edeceğinizi, nasıl kaynak toplayacağınızı, nasıl asker üreterek saldırı yapacağınızı, nasıl kral seviyenizi arttıracağınızı vb. birçok bilgiyi veren bir intro ile karşılaşırsınız. Bu ilk adımları kolayca geçerek birkaç saat içinde kale seviyenizi 6. seviyeye getirebilirsiniz.

Oyundaki kaynaklar ve kullanıldıkları alanlar:

Sponsor Reklam
 • Tahıl: Genel olarak asker beslemekte kullanılır. Çok nadir araştırmalar ve bina geliştirmede kullanılır. Bazı birlik ve tuzak üretiminde de istemektedir.
 • Odun: En çok bina geliştirmeleri ve araştırmalarda kullanılmaktadır. Aslında kullanılmadığı yer sayısı çok azdır diyebiliriz.
 • Demir: Odun gibi hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Belirli bir kale seviyesine erişmeden toplayamaz ve üretemezsiniz.
 • Çelik: Demircide ekipman üretmek için kullanılır.
 • Altın: Gerçek para ile satın alınabilen, görevlerden ve dünya haritasından toplanabilen bonus kaynaktır. İstediğiniz yerde kullanabilirsiniz.
 • Özel gereçler: Savaş borusu, altın ok gibi özel gereçler vardır. Savaş Salonu binasını genişletmek için savaş borusu, Okçu kulesini geliştirmek için altın ok gereklidir.

Hızlı gelişim için aşağıdaki taktikleri kesinlikle uygulamalısınız:

 • Oyunda gerçek para harcayacaksınız, ilk haftalarda harcayarak bonuslardan faydalanın. Özellikle günlük “yatırım” bonusu ile bir hafta altın yatırarak %140 altın geri dönüşümü elde edersiniz. Para yatıracaksanız tüm parayı bir günde yatırmak yerine, kampanyalı tam işinize yarayacak paketleri farklı günlerde alarak “günlük” satın alma bonusu da alabilirsiniz.
 • Multi hesap belli kurallarla yasak değildir. O yüzden oyuna başladığınızda farm (tarla) adı verilen köylerden yapın. Tek amacı ana köyünüzün gelişimine katkı olan bu köylerden açabildiğiniz, bakabildiğiniz kadar yapın. Bu köyleri hem kaynak elde etmek, hem görev tamamlamak, hatta yeri geldiğinde savunma yapmak için kullanabilirsiniz. En az 2 tane “farm” köyü gelişim hızı için önemlidir.
 • En hızlı şekilde kale seviyenizi yükseltin.
 • En hızlı şekilde “seviye 4 üzeri” asker üretimine başlayın.
 • Seviye 4 üzerinde askerleriniz öldüğünde, size elit asker üretmeniz için yaşam enerjisi verir.
 • Oyundaki mantık, eski askerleri öldür daha güçlülerini üret.
 • Hızlı gelişim için, 5 tarla – 5 oduncu – 5 demirci – 7 eğitim çadırı ve 8 ilk yardım çadırı önerilir. Oyunun son aşamalarında oduncu ve demirciler yıkılarak tarla yada çadırlardan istediğinizi yapabilirsiniz.
 • Bol bol asker ve tuzak üretin. Bu bir savaş oyunu arkadaşlar, sürekli asker üreterek hem ganimet toplamada hem de savunmada kullanın.

Oyunu indirmek için aşağıda bulunan Revenge of Sultans İndir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayarak hemen yükleyebilirsiniz.

Revenge of Sultans İndir – Android Revenge of Sultans İndir – iOS

Oyuna facebook hesabınızla, eposta adresinizle ve Google Plus hesabınızla kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduğunuzda size ödüller de verecektir.

Bu zevkli oyunu ben de oynuyorum. Oyun ile ilgili sormak istediğiniz her şeyi bana aşağıda yorum kısmından iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Tavla Plus İndir – Oyna

Dünya tarihinin en eski oyunlarından birisi olan tavla, Türk kültürünün de değişmezlerinden birisidir. Dükkanın önüne …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.