Araf Online Kaydol – İndir

GameTürk tarafından yayınlanan bir MMORPG oyunu olan Araf Online HD görüntü kalitesine sahip bir oyun olarak oynarken kendinizi oyunun içindeymiş gibi hissetmenize neden olmaktadır. Türkiye’nin ilk HD oyunu olma özelliğini taşıyan oyunda Savaşçı, Büyücü, Şifacı ve Ruhban olmak üzere dört farklı sınıf bulunmaktadır. Kendi içlerinde de iki ayrı mesleği bulunan bu sınıfların her biri kendine özel yeteneklere sahip bulunmaktadır. Daha önce uzak doğu ülkelerinde yayına girip beğeni toplayan oyun 2012 Şubat ayında ülkemizde yayına girmiştir. Oyuna girdiğiniz zaman kendinizi bir uçan geminin içinde bulacaksınızdır. Araç sizi oyuna başlayacağınız noktaya götürecektir. Başlangıç noktasına geldiğinizde araç kontrolünü kaybedip düşecektir. Burada ekranınızın sağ üst tarafında “Görev Takip Penceresi” adını taşıyan bir kutu bulunmaktadır.

Sponsor Reklam

Araf Online Nasıl Oynanır? Oyun içinde türlü görevlerinizi alacağınız bu kutudaki ilk göreviniz için “Lima” olarak belirtilmektedir. Görevlerinizi tamamladıkça çeşitli ödüller almanız mümkün olmaktadır. Siz ödüllerinizi aldıktan sonra yeni görevler açılacaktır. Onuncu seviyeye geldikten sonra kendinize bir karakter seçmeniz gerekmektedir. Savaşçı karakteri, hem defans yönü ile hem de saldırı yönü ile dikkat çekmektedir. Ruhban karakteri ise savaşçı karakterine göre defans yönünden daha zayıf olsa da yer altından sizinle beraber savaşabilecek bir hayvan çağırabilmesinden dolayı saldırı gücü oldukça yüksek olmaktadır. Şifacı karakteri beraber savaştığınız arkadaşlarınıza can verebilme açısından faydalı bir karakterdir. Son olarak büyücü karakteri ise yaptığı büyüler ile iyi bir saldırı gücüne sahip olmanızı sağlamaktadır.

Araf Online Yardım: Savaş ve strateji oyunlarını sevenler için oldukça eğlenceli olan Araf Online oyunu oyundaki özelliklerini klavyenizin harf tuşları ile görebileceğiniz bir fare oyunudur. Gelişmiş bir binek sisteminin bulunduğu oyunda yumurta olarak zindan, etkinlik, hediye paketleri ve görevlerden elinize geçen binekleri onuncu seviyeden itibaren kullanabilmeniz ve saldırı güçlerinden faydalanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Sponsor Reklam

Araf Online Kayıt Ol: Oyuna kayıt olmak için aşağıda bulunan Araf Online Kaydol butonuna basmalısınız, açılan pencerede sol tarafta bulunan “Aktive Et – Kayıt Ol” yazısına tıklayarak Facebook hesabınızla oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyuna Facebook hesabı olmadan kayıt olamazsınız. Eğer bir Facebook hesabınız yok ise Facebook Hesabı Al yazımızdan bir facebook hesabı açabilirsiniz.

Araf Online Kaydol

Oyun ile ilgili takıldığınız konuları yazının altındaki formları kullanarak bize iletebilirsiniz.

Araf Online
Araf Online
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.