Archery Training – Okçu Eğitimi Oyna

Bu oyun kesinlikle gelmiş geçmiş en zor oyunlardan birisidir. Siz yeteneğinize güveniyorsanız tüm seviyelerde 3 yıldız alabilirsiniz. Okçuluk oyunlarını sevenlerin kesinlikle oynarken keyif alacağı bu oyunla ilgili bilgiler, nasıl oynayacağınız, nerelere nişan almanız gerektiği gibi tüm bilgileri size sunacağım.

Sponsor Reklam

Archery Training Nasıl Oynanır? Oyunda en basitinden bir yayı satın alarak başlıyorsunuz. Tam 12 seviye olan oyunda her iyi atışınızda para kazanıyorsunuz. Oyunda okunuz sürekli aşağıya gidiyorsa “demek ki daha yukarı nişan” almalısınız. Yada tam ortaya hedef aldığınız halde sağa ve aşağıya gidiyorsa bu durumda sol yukarıya nişan almalısınız.

Sponsor Reklam

Hedefi tutturduğunuzda ise belli bir miktar para kazanırsınız. Bu paraları biriktirerek daha gelişmiş yaylar alabilirsiniz. Gelişmiş yaylar daha az sallanmakta ve daha iyi nişan almanızı sağlamaktadır. Oyunda 2. seviye bir yay için 1300 para biriktirmeniz gerekir. En gelişmiş yay ise 3700 paradır. Bir seviyeyi istediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Ama seviye ilerledikçe kazandığınız para miktarı da artmaktadır. Tabi hedefi 12’den vurduğunuzda çok daha fazla para kazanırsınız. Bu durumda zor seviyeler yerine daha kolay ama hedefi 12 den vurabileceğiniz seviyeleri oynayarak kısa zamanda daha çok para kazanma şansınız vardır.

Oyunu ben de zevkle oynadım. Toplam 12 seviyede 3 yıldız aldım ve bunu sadece 1300 paraya alınan 2. seviye yayla gerçekleştirebildim. İlk seviye yayla hepsini 12 den vurmak ise gerçekten oldukça zor. Bu yüzden en az 2 seviye yay için para biriktirin.

Oyunla ilgili sormak ve söylemek istediklerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz. Ayrıca oynamak istediğiniz oyunları bana yazarsanız sizler için siteme ekleyeceğim.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

X O X Oyna

Herkesin rahatlıkla oynayabileceği zeka oyunu XOX artık indirkaydol’dan erişebileceksiniz. Eskiden defterde yada tahtada oynadığımız bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.