Bob The Robber 5 Oyna

Bulmaca ve macera oyunlarını sevenlerin beğeneceği Bob The Robber 5 Temple Adventure oyununu bu yazıda sizlere tanıtacağım. Oyun oldukça gelişmiş bir oyundur. Ayrıca çok sevildiği için 5 oyunu piyasaya çıkmıştır.

Sponsor Reklam

Bob The Robber 5 Temple Adventure Nasıl Oynanır? Oyunda her seviye farklı bulmacalar gelir. Seviyeleri geçerken canavarlardan uzak durmalı, kameralara yakalanmayın. Oyunda kapıları açarken sağ sol yaparak kilidi denk getirmeli ve çakı ile kilidi açmalısınız. Oyunda bunun gibi birçok farklı bulmaca vardır. Mesela bir asansörü çalıştırmak için yerde bulunan kağıt parçasını okumalısınız, kağıtta yazan kodu girerek ancak asansörü çalıştırabilir ve aşağıya inebilirsiniz.

Bob The Robber 5 Temple Adventure Tuşları: Oyunu sadece ok tuşları kullanarak kullanabilirsiniz. Aşağı – yukarı ve sağ – sol için tuşları kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyun oldukça zevkli olması kadar zorlayıcı olmasından da dolayı eğlencelidir. Seviyeler ilerledikçe oldukça zorlayıcı olmaktadır. Oyunla ilgili takıldığınız bir seviye olursa yorum kısmından bana sorabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sizler için oyunun tam çözümünü de ekleyeceğim. Böylelikle takıldığınız yerlerde çözümden faydalanabilirsiniz.

Bob The Robber 5 Temple Adventure İndir

Bu tür bulmaca oyunlarda sabırlı ve dikkatli olmakta fayda vardır. Oyunda her bölüm de altın toplayabileceğinizi unutmayın. Topladığınız altınlar ve altın sayısı oyunda yukarıda belirtilmektedir. Oyunda kısa sürede ve altınları toplayarak bitirirseniz 3 yıldız kazanabilirsiniz. Tabi bu yıldızlarda oyunda ne kadar usta olduğunuz gösterecektir.

Oyunla ilgili görüşlerinizi yorum kısmından herkesle paylaşabilirsiniz. Ayrıca oynamak istediğiniz oyunları da bana iletirseniz siteye ekleyebilirim.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Moto XM Winter Oyna

Moto XM Winter Oyna

En iyi motosiklet oyunlarını yapan MadPuffers firmasından bir oyun daha siz oyun sevenlere sunulmuştur. Ben …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.