Bricks Breaker Quest İndir – Oyna

Facebook üzerinden oynanan oyunlarda “hızlı oyunlar” kategorisi ile aynı oyunu hem bilgisayardan hem de Facebook Messenger üzerinden telefondan oynayabilirsiniz. Ve son zamanların en basit, en eğlenceli oyunlarından birisi Bricks Breaker Quest’te bu tür oyunlardan bir tanesidir. Oyunla ilgili her türlü bilgiye bu yazıdan ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Bricks Breaker Quest Nasıl Oynanır? Eski arcade – atari oyunlarından en meşhurlarından birisi yukarıda bulunan tuğlaları bir top ile yıkma oyunudur. Bu tip çok oyun yapılmış ve herkes en az bir tanesini oynamıştır. Bu oyunun ilginç yanı ise sıralı bir şekilde onlarca topu atıyorsunuz ve tuğlalar öyle bir vuruşta yıkılmıyor. Tabi böyle olunca taktik ve zeka daha çok öne çıkmaktadır. Oyunda aynı zamanda tek bir hamle de ne kadar çok puan alırsanız, seviye de o kadar başarılı olursunuz ve yıldız alma şansınız olur. Yıldızları biriktiğinde ise yakut kazanırsınız. Yakut ise seviye geçme de yardımcı olur.

Oyun yüzlerce seviyeye sahiptir ve seviyeleri geçtikçe oldukça zorlayıcı olmaktadır. Bu nedenle oyunun başında yakutlarınızı kesinlikle harcamayın, ilerleyen seviyelerde çok işinize yarayacaktır. Oyunda tuğlalar en dibe ulaştığında “continue” dediğinizde 200 yakut harcar ve en altan 3 sıra (yatay) tuğlayı tamamen yok eder. Oyun içinde tuğlalar arasında “beyaz” noktalar göreceksiniz, bu beyaz noktalar normalde 50 top sayınızı arttırmaktadır. Yani beyaz bir noktadan geçtiğinizde 51 top fırlatma hakkınız olur. Ayrıca yine tuğlalar arasında yer alan “yeşil” noktalardan toplarınız geçtiğinde dikey yada yatay da bulunan tüm tuğlaları eksiltir. Bunun dışında bir de patlayan tuğlalar vardır. Patlayanlar tuğlaların dikey, yatay yada hem dikey hem  yatay olarak tuğlaları yok eden türleri vardır. Ayrıca etrafındaki 8 tuğlayı patlatan bomba tuğlalarda oyunda yer almaktadır. Oyunda kullanabileceğiniz “elektrik bonusu” ve “3 kat top” bonusları da yer almaktadır. Elektrik bonusu tüm tuğlalardan belli miktar sayı düşer, 3 kat top ise 50 top yerine 150 top fırlatmanızı sağlar.

Sponsor Reklam

Oldukça zorlayıcı bu oyunu Facebook Messenger ile telefonunuzdan da oynayabilirsiniz. Oyuna başlamak için aşağıda yer alan Bricks Breaker Quest Oyna butonuna basabilirsiniz. Oyun bir dakikadan kısa sürede bilgisayarınız yada telefonunuza inecek ve yüklenecektir.

Bricks Breaker Quest Oyna

Oldukça zevkli bu oyunla ilgili görüşlerinizi, geldiğiniz seviyeyi vb. tüm yorumlarınızı bekliyorum.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rogue Company İndir – Kaydol

Kesinlikle son zamanların en iyi ateş etme oyunlarından birisi (shoot ’em up) Rogue Company hakkında …

1 yorum

  1. oyuna giremiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.