Hadi Çiftliğe İndir – Oyna

Facebook üzerinden ve telefonda Messenger üzerinden oynanan oyunları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere Hadi Çiftliğe oyununu tanıtacağız, indirme bağlantısını ve nasıl oynayacağınızı bu yazıda sizlere aktaracağım. Oyunla ilgili tüyoları da yine bu yazıda sizlere aktaracağım. Ayrıca isterseniz yazı sonunda facebook hesabınızla yorum yaparak oyunu oynayan diğer kişilerle arkadaş olabilir ve oyunda birbirinize destek olabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Hadi Çiftliğe Nasıl Oynanır? Oynanışı oldukça kolay olan bir oyun, bir çeşit biriktirme ve ekonomi oyunu diyebilirsiniz. Çiftlikte ilk olarak tek bir tarım arazisinde başlarsınız. Bu arazide sürekli üretim yapılır ve elde ettiğiniz karları sürekli toplamalısınız ki diğer tarım arazisini alabilirsiniz. Her tarım arazisinin seviyesini arttırarak daha fazla üretim elde edebilirsiniz. Burada önemli olan nokta 30 – 60 – 100 – 200 gibi seviyeleri geçmektir. Çünkü geçilen bu seviyelerde üretim süresi yarıya düşecek ve daha çabuk üretim ve kazanç elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz kazançlar ile yeni tarım arazilerini açabilirsiniz.

Oyunun bir ekonomi olduğunu söylemiştim. Çünkü yeni bir tarım arazisi mi almak, yoksa kar marjını arttıran bonusu mu almak, var olan tarım arazilerinin seviyesini mi arttırmak yada tarım arazisini otomatiğe mi almak daha karlı hesaplamanız gereklidir. 25 yıllık oyun deneyimime göre en mantıklısı “üretimi otomatiğe” almak için para biriktirmektir. Daha sonra bonus almak, tarım arazisi almak ve son olarak seviye arttırmaktır. Bu şekilde hareket ederek oyunda çok daha hızlı gelişebilirsiniz. Ayrıca oyunda Hızlı Ali’ye sat diyerek tüm arazileri ve ürünleri satabilirsiniz. Bu satıştan kupa alarak daha çok bonusla oyuna başlayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Hadi Çiftliğe oyununu hem bilgisayardan hem de cep telefonunuzdan oynayabilirsiniz. Oyunu cep telefonundan oynamanın birçok avantajı vardır. Mesela oyunda biriken karları 2 kat bonus ile alabilirsiniz, bunun için 30 saniyelik reklam videosu izlemek zorundasınız tabi. Ama hızlı gelişmek için uzun süre oyuna girmediğinizde cep telefonundan girmenizde fayda vardır. Ayrıca oyunda tek reklam izleyerek “sandık” da açabilirsiniz. Bu sandıklardan tarım arazilerinin karlarını katlayan bonuslar için ekipman biriktirebilirsiniz. Kar arttırmak için bu bonuslar çok işe yaramaktadır. Ayrıca arazilerin kenarında arada çıkan “köstebeği” yakaladığınızda da bu sandıklardan düşebilmektedir.

Oyunu bilgisayardan oynamak yada telefonunuza indirmek için aşağıda yer alan Hadi Çiftliğe İndir butonuna tıklamanız yeterlidir. Oyunun toplam boyutu 3 MB civarıdır.

Hadi Çiftliğe İndir – Oyna

Siz de bu oyunla ilgili görüşlerinizi yada oyunla ilgili sormak istediklerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz. Hadi Çiftliğe oyununda arkadaş arıyorsanız facebook hesabınızla yorum yaparak kendinize arkadaş arayabilirsiniz.

Oyunda hızlıca gelişmek için aşağıdaki videoyu kesinlikle izlemenizi öneririm.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rogue Company İndir – Kaydol

Kesinlikle son zamanların en iyi ateş etme oyunlarından birisi (shoot ’em up) Rogue Company hakkında …

1 yorum

  1. arkadaş arıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.