Çılgın Dişçi İndir – Oyna

Facebook hızlı oyunları sizlere tanıtmaya devam ediyorum. Özellikle çocukların çok keyifle oynadığı Çılgın Dişçi oyununu bu yazıda sizlere tanıtacağım. Oyunun en güzel tarafı çocukları eğlendirirken aynı zamanda da diş sağlığı konusunda eğitmesidir. Eğer dişlerine dikkat etmeyen çocuğunuza ders vermek istiyorsanız bu oyunu oynatabilirsiniz. Oyun ile öğrenilen becerilerin daha kalıcı olduğunu da unutmayın.

Sponsor Reklam

Çılgın Dişçi Nasıl Oynanır? Aşağıda bulunan indirme ve oynama bağlantısına tıkladığınızda oyun otomatik olarak bilgisayar yada cep telefonunuzda açılacaktır. Oyunda dişlerini fırçalamamış bir çocuğun dişlerine tam bakım yapılıyor. Oyunda bakım yapılan 2 farklı çocuk bulunmaktadır. Biri kız diğeri erkek olan bu çocuklar oldukça yaramaz ve sevimli durmaktadırlar.

Dişçi olarak bu yaramaz çocukların dişlerini ilk olarak fırçalıyorsunuz ve böylelikle dişlerdeki sarılıkları temizliyorsunuz. Daha sonra kimyasal su ile ağzını yıkıyorsunuz. Bu arada çocuğun ağzında su birikirse bunu da vakum makinesi ile çekiyorsunuz. İşin en zor kısmı siyah çürükleri temizlemektir. Çürük tamamen gidip diş pırıl pırıl olana kadar diş matkabını çürük dişin üzerinde tutmanız gerekmektedir. Son olarak ise artık kurtarılamaz durumda olan ve çekilmesi gereken dişi pense ile çekmeniz gerekmektedir. Bu 5 işlem başarılı ile yapılırsa oyun biter ve tekrar oynamak için ana ekrana dönersiniz.

Sponsor Reklam

Özellikle 3-8 yaş grubu çocuklar için eğlenceli ve öğretici olan bu oyunu aşağıda bulunan Çılgın Dişçi İndir butonuna basarak isterseniz bilgisayardan isterseniz cep telefonundan hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Çılgın Dişçi İndir – Oyna

Siz de bu güzel oyun hakkında görüşlerinizi paylaşmak isterseniz aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

 

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rogue Company İndir – Kaydol

Kesinlikle son zamanların en iyi ateş etme oyunlarından birisi (shoot ’em up) Rogue Company hakkında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.