AteşAdam ve SuKadın 3 Oyna

Artık İndirKaydol sitesinde en kaliteli en güzel oyunları oynayabileceksiniz. Hem sizlere oyunu nasıl oynayacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağız hem de oyunu nasıl oynayacağınızı tuşlarına kadar detaylı bir şekilde anlatacağız. Orijinal ismi Fireboy and Watergirl in The Ice Temple olan bu oyun, bir seri oyunun üçüncüsüdür.

Sponsor Reklam

Fireboy and Watergirl in The Ice Temple 3 Nasıl Oynanır? Oyun iki kişilik bir oyundur ve bulmaca türündedir. Tabi yeteneğinize güveniyorsanız tek başınıza iki karakteri birden de yönetebilirsiniz. Her harita birbirinden farklıdır ve her biri farklı bulmacalar içerir. Oyunu zevkli klanda zaten bu bulmacalardır. Zeka ve beceri oyunlarını birleştiren bu oyunu zevkle oynayacağınızı düşünüyorum.

Fireboy and Watergirl in The Ice Temple 3 Oyun Tuşları:

Sponsor Reklam

Watergirl: SuKadın W –  A ve D tuşları ile oynar. W zıplamak , A sola gitmek ve D sağa gitmek içindir

Fireboy: AteşAdam Yukarı ok zıplamak, sağ ok sağa ve sol ok sola gitmek içindir.

İlerleyen seviyelerde oyunun zorlaştığını unutmayın. Ve seviyeleri geçtikçe çok daha zor bulmacalar ile karşılaşacaksınız. Oyunda puan ise toplanan su ve ateş parçaları ile kısa sürede bitirmeye göre artmaktadır. Su parçasını sadece SuKadın ile, ateş parçasını ise AteşAdam ile toplayabileceğinizi unutmayın.

Oyun ile ilgili görüşlerinizi ve sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından bize iletebilirsiniz. Ayrıca oynamak istediğiniz oyunları da yine buradan bana iletirseniz sizler için siteye ekleyeceğim.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Moto XM Winter Oyna

Moto XM Winter Oyna

En iyi motosiklet oyunlarını yapan MadPuffers firmasından bir oyun daha siz oyun sevenlere sunulmuştur. Ben …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.