Deneme Sınavı Programı İndir – Kaydol

MEB deneme sınavı programının dağıtımını durdurmuştur.

Öğrencilerin işini çok kolaylaştıracak, onların sınavlara çok daha iyi hazırlanmasını sağlayacak Deneme Sınavı Programı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından öğrencilere sunulmaktadır. Güncellenen yapısı ve sürekli eklenen deneme sınavları ile birçok sınava tek bir programla hazırlanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Öğrencilerin okul hayatları boyunca girebilecekleri sınavların neredeyse hepsi için deneme sınavı barındıran program, başarıyı arttıracaktır. Bol bol soru çözmenin faydalarını sınavlarda alınacak yüksek puan ve iyi derecelerle göreceksiniz.

Kurulumu ve kullanımı çok kolay olan bu programla sadece deneme sınavlarına değil geçmiş yıllardaki sınav sorularına da ulaşabilirsiniz. Yeterince soru çözdüğünüze inanıryorsanız, bir önceki senenin çıkmış sınav sorularını kendinizi test etmek için kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Geçmiş yılların sınav sorularına ulaşabileceğiniz sınavlardan bazıları şunlardır. Ortaöğretim Kurumları Sınavı, Özel Okullar Sınavı, DPY (Devlet Parasız Yatılılık ve Bursluluk) Sınavı, Kurumlar Sınavı vb. birçok sınavın 1998 yılı ve sonrası sorularına ulaşabilirsiniz.

Programın kurulumundan sonra şifre almanız gerekmektedir, şifre alımı için gerekli adres aşağıda size Deneme Sınavı Program Şifre Al butonu olarak sunulmuştur. Aynı şekilde geçmiş yılların sınav sorularına ulaşabileceğiniz ve indirebileceğiniz bağlantı adresi yine buton şeklinde Geçmiş Yıllar Soru Kitapçıkları İndir şeklinde verilmiştir. Son olarak programı nasıl kullanacağınızı anlatan dosya, Kullanım Klavuzu İndir butonu olarak sizlere sunulmuştur.

MEB-Soru-Bankasi-İndir-0

Öğrencilerin başarılarını büyük ölçüde arttıracak olan bu program, bilgisayarın eğitimde kullanılabileceğinin en güzel örneklerinden birisidir. Veliler ve öğrenciler bu programı bilgisayarlarınıza kurmaktan çekinmeyin.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından deneme sınavı programı yayından kaldırılmıştır.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

EBA Oyunları – Akıl Oyunları Oyna

Milli Eğitim Bakanlığının eğitici oyunlarını EBA web sitesi üzerinden paylaşmaktadır. Ben de sizlere tüm EBA …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.