Plants & Zombies Adventures Kaydol – Oyna

Plants & Zombies Advantures oyunu facebook üzerinde kapanmıştır. Cep telefonundan oynamak için Plants & Zombies 2 inceleyebilirsiniz. http://www.indirkaydol.com/plants-vs-zombies-2-indir/

Uzun süredir beklenen bitki ve zombilerin savaşı Plants & Zombies Advantures ismiyle oyun sevenlerle buluşuyor. İlk oyundan oldukça farklı bir yapıda ve platformda olan oyunla ilgili bilgiler bu yazımızda sizlerle olacak.

Sponsor Reklam

İlk oyun bildiğiniz gibi tek kişilik bir flash uygulamasıydı ve bilgisayardan, tarayıcıdan oynanmaktaydı. Oyunun bu sürümü ise sosyal bir oyun olarak facebook üzerinden oynanıyor. Şuan Beta sürümü ile açılış yapan oyun sürekli kendini yeniliyecek gibi gözükmektedir.

Oyunda aynı kalan, değişmeyen şeylerden birisi favori bitki ve zombilerin burada da yer alması. Bezelye atıcı silah ve trafik hunili zombi bu oyunda da mevcut. En büyük değişiklik ise oyunun 2.5 boyutlu hale gelmesidir. İlk oyundaki gibi tek bir sıradan değil farklı yollar kullanarak farklı hedeflere giden zombiler bulunmakta. Tabi zombiler hedeflerine ulaştığında “zombi eats your brains” (zombiler beyninizi yiyor) yazısı yine karşımıza çıkıyor.

Sponsor Reklam

Oyunda ev, karavan vb. yerleri savunmak durumunda kalabiliyoruz. Oyunda iki kısım var. İlk kısımda evimiz, yazlık evimiz, seramız, bitki yetiştirme saksılarımız bulunmaktadır. Burada da rastgele gelen zombi saldırılarına karşı bitki yerleştirmemiz gerekmektedir. Yalnız burada yapılan savunma kalıcıdır. Diğer kısım ise Advantures yani macera kısmıdır. Macera kısmında ilerledikçe ilk kısım için toprak genişlemesi alabiliyoruz.

Macera kısmında savunma yapmak ise daha zordur. Zombi çeşitleri ve bitki çeşitleri macera kısmındaki ilerlemeye bağlıdır. Maceraya çıkmadan kullanacağınız bitkileri saksılarda yetiştirmeniz gerekmektedir. Macera ve ev kısmında kullandığınız her bitki deponuzdan düşmektedir. Deponuzda bir bitkiden en fazla 15 tane depolayabilirsiniz. Yani 15 tane ayçiçeği yada 15 tane bezelye atıcı gibi.

Plants-Zombies-Advantures-İndir-Kaydol-Oyna-0

Arkadaşlarınızı ziyaret edip zombi saldırısında bulunabiliyorsunuz. Bu saldırılar arkadaşınıza zarar vermiyor ve sizin para kazanmanızı sağlıyor. Para bitki için, zombi parası ise zombi alımları için kullanılıyor. Plants & Zombies Adventures ilk oyun kadar eğlenceli ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Aşağıda bulunana Plants & Zombies Adventures Kaydol butonuna tıklayarak oyuna giriş yapabilir ve oynayabilirsiniz.

Plants & Zombies Adventures Kaydol

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

1 yorum

  1. Bilgisayarda oynarken çok eğleniyordum, şimdi facebook’ta oynayabiliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.