ESET Cybersecurity İndir (MAC İşletim Sistemi)

2o yıllık güvenlik yazılımı deneyimini 1998 yılında ilk defa Microsoft işletim sistemleri için geliştirdiği Nod32 ile devam ettiren ESET, MAC işletim sistemi için Cybersecurity çıkartmıştır. İlk olarak iş bilgisayarları için Business Edition olarak sürdüğü programı daha sonra ev kullanıcıları için Cybersecurity ismiyle piyasaya sürmüştür.

Sponsor Reklam

İlk olarak 2010 yılının sonlarında çıkarılan program, ESET’in diğer ürünlerinde olduğu gibi sürekli olarak yenilenmektedir. Her antivirüs programının ihtiyacı olan “virüs database”in yenilenmesi konusunda en sık güncellemeyi yapan firma aynı zaman da programın çekirdeğini de güncelleyebilmektedir. Böylelikle virüslere karşı sürekli yeni ve etkili kalmayı başaran bir antivirüs programı sunmaktadır.

ESET Cybersecurity İndir

MAC en güvenli işletim sistemlerinden birisi olsa da, günde onbinlerce zararlı yazılımın çıktığı düşünüldüğünde güvenliği arttırmakta fayda vardır. Bu nedenle MAC’in güvenli yapısını güçlendirmede en etkili programlardan birisi ise ESET Cybersecurity programıdır. Windows sürümü için NOD32 ismini kullanan firma MAC işletim sistemi için bu ismi tercih etmiştir. Ayrıca MAC sürümüne özel artı birkaç özellik koyan firma bu işletim sistemini tercih eden kullanıcılara ekstra güvenlik sağlamaktadır.

Sponsor Reklam

ESET-Cybersecurity-MAC-indir-Ucretsiz-0

Program çıkarılabilir aygıt kontrolü ve çapraz platform koruması gibi gelişmiş özelliklerin yanında; antispyware, antivirüs ve minumum kaynak tüketimi gibi standart özelliklerde sunmaktadır. Özellikle MAC’inizin yorulmadan, sistem kaynaklarını tüketmeden bu kadar etkin koruması kullanıcıları memmun etmektedir. Siz de bir MAC kullanıcı iseniz ücretsiz ESET Cybersecurity programını denemelisiniz. Üstelik herhangi bir ön koşul vb. istek olmadan bir ay kullanabilirsiniz.

ESET Cybersecurity Kullanım Klavuzu (Eng)

ESET Cybersecurity önceki sürümlerini indirmek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

ESET Cybersecurity 4.1.86.4 İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

360 Total Security İndir

İndirkaydol sitesi ayrıcalığı ile tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, bilgisayarınızı yavaşlatmadan virüslerden temizleyen ve virüs bulaşmasını …

1 yorum

  1. Saitcan Kaçmaz

    güzelmiş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.