ESET Nod32 Antivirüs İndir

Bilişim teknolojileri güvenliğinde 1992 yılından bu yana hizmet eden ESET şirketinin en popüler, en gözde ve en çok kullanılan programı Nod32 Antivirüs programıdır. Sürekli zararlı yazılım yakalama oranını arttıran, program az sistem kaynağı tüketmesiyle ünlüdür. Ülkemizde son 5-6 yıldır bilinen program aslında çok köklü bir şirketin uzun süredir ürettiği bir programdır.

Sponsor Reklam

Nod32’nin ülkemizde ünlenmesinin ve kullanılmasının yaygınlaşması ise tamamen az sistem gereksinimi istemesi ve kolay kullanımıdır. Bu özelliklerini tüm sürümlerinde başarıyla yakalayan program kolay arayüzü, az ram ve işlemci kullanımı, kur – ayarla – unut yapısına sahiptir. Sürekli güncel teknolojik gelişmeleri de takip eden program bunu yeni sürümlerinde kullanıcılarına sunmaktadır. Firmanın 30 günlük deneme süresi veren ücretsiz sürümünü aşağıdaki butondan indirebilirsiniz.

ESET Nod32 Ücretsiz Deneme Sürümü İndir

Ebeveyn kontrolü ile çocuklarının dijital güvenliğine önem veren ailelere destek olmaktadır. Aynı zamanda sosyal ağlardan ulaşabilecek tehlikelere karşıda koruma sağlamaktadır. Sahte web siteleri, ele geçirilmiş siteler ve zararlı yazılım barındıran sitelere kullanıcılarını erişmeden engelleyen ve uyaran teknolojiye sahiptir. Bulut teknolojisini bu anlamda en iyi kullanan programlardan birisi olan Nod32 “sıfır saniye” koruma yeteneğine sahiptir.

Sponsor Reklam

Tarih ve sayılarla ESET Nod32,

  • 1998 – Nod32 1.0 sürümü Microsoft İşletim Sistemleri için çıkarıldı.
  • 2003 – Nod32 2.0 sürümü çıktı.
  • 2007 – Nod32 3.0 versiyonu piyasaya sürüldü.
  • 2009 – Nod32 4.0 sürümü çıktı.
  • 2010 – Cep telefonları için ilk sürümü çıktı.
  • 2011 – Nod32 5.0 versiyonu kullanıma açıldı.
  • 2013 – Nod32 6.0 halen kullanımda olan sürümüdür.ESET-Nod32-Antivirüs-Ucretsiz-İndir-0

Antivirüs derecelendirme kuruluşlarının yaptığı testlerde sürekli başarılar elde eden program, dünyanın en iyi ve en çok kullanılan antivirüs programlarından birisidir. 1 aylık ücretsiz deneme sürümü ile test edebileceğiniz indirme bağlantısı sizlere sunulmuştur. Türkçe dil desteği olduğunu hatırlatalım. Aşağıda bulunan bağlantıdan ESET Nod32 Kullanım Klavuzunu indirebilirsiniz.

ESET Nod32 Kullanım Klavuzu (ENG)

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Avira Antivirüs İndir

İster paralı ister ücretsiz olarak kullanılan Avira en iyi antivirüs programlarından birisidir. Üstelik Windows’un tüm …

1 yorum

  1. Bu program ile temizlenmeyecek virüs yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.