The Settlers Online Kaydol – Oyna

Amiga konsolunda çalışan ilk sürümü 1993 yılında çıkan The Setttlers geçen zamanda en iyi strateji oyunlarından birisi olmaya devam etmiştir. Mükemmel bir mantığa sahip olan oyun bugüne kadar onlarca farklı sürüm ile oyun severlere sunulmuştur. Ek paketlerle beraber 25 farklı oyunu çıkan The Settlers artık online olarak tarayıcı üzerinden oynanan bir sürüme de sahiptir. Size bu yazımızda bu oyunu nasıl oynayacağınız ve nasıl kayıt olacağınız ile ilgili bilgi vereceğiz.

Sponsor Reklam

Alman BlueByte firması tarafından üretilen oyun, piyasanın en sağlam en iyi oyun firmalarından olan Ubisoft tarafından piyasaya sürülmektedir. Ubisoft’un oyunlarının kalitesi her zaman üst düzey olduğu düşünülürse The Settlers’ın yıllardır neden oynandığı çok daha iyi anlaşılabilir. The Settlers strateji oyunları içinde en gelişmiş, en mantığa uygun oyunlardan birisidir. Oyun içinde yapılan herşey gerçek hayata yakın bir şekilde gerçekleşmektedir.

The Settlers oyununda var olan bir ana binanız bulunmakta ve zamanla diğer binaları üretmeye başlamaktasınız. Üretim binaları birçok çeşitlilik göstermektedir. Odun toplama kampı, odun hızarı ve ağaçlandırma binası sadece odun için olması gereken binalardır. Yani ağacı kesip hemen kullanmak mümkün değildir. Ayrıca kesilen ağaçların yerine yenisi dikilmezse bir müddet sonra toplayacak ağaç kalmaz. Oyun bu anlamda süper bir gerçekçilik içermektedir. Sadece odun için değil diğer hammadde kaynakları içinde bunlar söz konusudur.

Sponsor Reklam

Oyunda karşılaşabileceğiniz hammaddeler gerçek hayatta karşılaşılabilecek herşeyi içerir. Balık, buğday, kömür, bronz, kaya, mermer, tahta, kalas vb. birçok hammadde bulunmaktadır. Bu hammaddeleri kullanarak yeni binalar, araştırmalar ve askerler üretebilirsiniz. Tabi her işlem farklı bir hammaddeye ihtiyaç duyabilmektedir. Bu nedenle sürekli her hammaddenin üretimine önem vermelisiniz.

The Settlers Online yılların strateji oyunu deneyimini tarayıcı tabanıyla MMO türüne yansıtmaktadır. Dünyanın her yerinden birçok oyuncuyla oynayabileceğiniz oyunun Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Fakat PC sürümlerini oynayanlar oyun içinde çok zorlanmayacaklardır. En iyi stratji oyunlarından biri olan oyuna kayıt olmak için aşağıda bulunan The Settlers Online Kaydol yazısına tıklamanız yeterlidir. Facebook ile de giriş yapabileceğiniz oyunla zekanızı ve becerilerinizi konuşturabilirsiniz.

The Settlers Online Kaydol – Oyna

 Settlers Online oyunundaki deneyimlerimizi aktardığımız Settlers Online Nasıl Oynanır videosunu izlemenizi öneririz. Video da level 41 ve level 50 oyunculara ait görüntüler yer almaktadır.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rufus İndir

Bilgisayar araçları içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kuşkusuz Rufus programıdır. Bu program ile USB disk …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.