Facemania İndir – Oyna

Akıllı telefon ve tabletlerde biribirinden güzel oyunlar çıkmaya devam ediyor. Bugün sizlere sunacağımız oyunda yine çok eğlenceli bir bilgi oyunu. İlk başta resim flu olarak verilmekte ve parça parça açılmakta iken bu ünlünün kim olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz. Facemania kesinlikle son zamanların en iyi bilgi oyunlarından birisi.

Sponsor Reklam

Facemania nasıl oynanır? Oyunda sizlere bir resim sunulur ve resmin altına cevabı vermeniz istenir. Cevapta kullanılacak tüm harfler ise hemen altında yer alır. 14 harf verilir fakat tüm harfleri kullanmak zorunda değilsinizdir. Oyunda cevap verdikçe yıldız kazanırsınız. Ayrıca her soruda bilgilendirmeler mevcuttur, böylelikle oyun sırasında bulduğunuz ünlü ile ilgili bilgilerde edinirsiniz. Oldukça fazla sayıda ünlünün yer aldığı oyunu zevkle oynayıp, bilgiler edinebilirsiniz.

Yavaş yavaş açılan ünlü resimlerini en hızlı şekilde bildiğinizde daha çok yıldız kazanırsınız. Bu yıldızlarla zorlandığınız cevaplar için bonuslar alabilirsiniz. Bonusların istediği altın miktarları ve yaptıkları aşağıda listelenmiştir.

Sponsor Reklam
  • Clear the image: 80 yıldız (coins) resmi tamamen görünür hale getirir.
  • Show a correct letter: 80 yıldızdır ve cevap içinden bir tane harf açar.
  • Remove incorrect letter: 60 yıldızdır ve verilen harflerden kullanılmayan bir tanesini çıkartır.
  • Skip level: 200 yıldızdır ve bölümü direk geçmenizi sağlar.

En güzel iki bonus show a correct letter ve skip leveldir. Diğerleri çok işe yaramamaktadır. Ayrıca bir ipucu daha verelim. Soruları hızlı ve hata yapmadan yazdığınızda daha çok yıldız (coins) kazanırsınız.

Bu eğlenceli zeka ve bilgi oyununu aşağıda bulunan Facemania İndir butonlarını kullanarak cihazınıza indirebilirsiniz. Oyunun hem Andorid hem de iOS (iPhone ve iPad) sürümü bulunmaktadır.

Facemania İndir – Android Facemania İndir – iOS

Çok yakında oyunun cevaplarını da sitemizde bulacağınızı belirtelim.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.