Hackers İndir – Oyna

Dünyanın ilk siber savaşında yer almak için Hackers oyununu indirmeniz gerekli. Strateji oyunları içinde benzersiz bir konuya sahip Hackers oyunu ile ülkeler arasında yaşanan siber savaşta sen de yer alabilirsin. Milyonlarca oyuncunun yer aldığı bu oyunda Türkiye sıralamada 5.liğe kadar düştü, sizin desteğinize ve savaş gücünüze ihtiyacı var.

Sponsor Reklam

Hackers nasıl oynanır? Oyuna başladığınızda ilk olarak kendinize ait bir ağ oluşturursunuz. Bu ağı korumak ve geliştirmek için uğraşırken, diğer bilgisayar korsanlarının ağlarını ele geçirmeye çalışırsınız. Oyunda kendi ağınızı savunmak için farklı yazılımlar kullanırken, saldırı için ise farklı yazılımlar kullanırsınız. Bu yazılımları araştırmalı ve geliştirmeyi ihmal etmemelisiniz.

Ağınızı oluştururken 3 boyutlu simgeler gözükmektedir, bunun oyuna oldukça zevk kattığını söyleyebiliriz. Tüm dünyadan bilgisayar korsanlarıyla savaşmak için farklı stratejiler kullanabilirsiniz. Gizli saldırı ağın açıklarından faydalanarak saldırı anlamındayken; zorla saldırı direk ağı hedef alan ve ağı kırmayı hedef alan saldırılardır. Görevler ise güvenlikçi, aktivist yada saldırgan alt başlıklarında yer alır. Güvenlikçiler ağ koruma diğer hackerları engelleme; aktivist devlet ve şirketlere ait bilgileri çalma görevleri, saldırgan ise tüm dünyaya karşı yapılan görevleri temsil eder.

Sponsor Reklam

Saldırı için olan süreler kısıtlıdır. Bu kısıtlı sürede tüm strateji ve hacker becerilerinizi kullanarak rakibiniz ağını göçertmeniz gereklidir. Her ülkenin hackerları kendi ülkeleri için savaşmalıdır. Ülke sıralamasında o ülkeye ait hackerların becerileri dikkate alınır. Siz de bilgisayar korsanı (hacker) olmak isterseniz aşağıda yer alan Hackers İndir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayın.

Hackers İndir – Android Hackers İndir – iOS

Bu zevkli ve eğlenceli oyunla ilgili soru, görüş ve önerilerinizi aşağıda yer alan yorum kısımlarından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.