WWE Champions Free Puzzle İndir – Oyna

1990’larda çocuk olanlar Hulk Hogan’ı ve Amerikan Güreşi maçlarını hatırlarlar. Bir gösteri dövüşü olan Amerikan Güreşlerinin yine 90’larda atari salonlarında birçok oyunu yer almaktaydı. Hala çok popüler olan Amerikan Güreşlerinin mobil oyun versiyonu olan WWE Champions Free Puzzle ile ilgili bu yazımızda, oyunu nasıl oynayacağınızı ve nasıl indireceğinizi anlatıyoruz.

Sponsor Reklam

WWE Champions Free Puzzle nasıl oynanır? Birçok güzel oyuna Walking Dead, Dünyanın Lordları gibi, imza atan Scoreplay firması tarafından piyasaya sürülen oyunda 100’den fazla efsane güreşçi yer almaktadır. Bu güreşçileri toplayarak en iyi ikilileri oluşturmaya ve rakiplerinizi yenmeye çalışırsınız. Efsanen hareketleri yaparken de “puzzle” yani bulmaca çözmeniz gerekiyor. Oyun da güreşçiler kapışırken hemen altında yer alan ve BeJewelled oyuna benzeyen aynı renkli taşları bir araya getirirseniz, özel hareketleri yapabilirsiniz. Yani oyun bir anlamda hem aksiyon hem bulmaca oyunudur.

Amerikan güreşi izleyenler bilirler, her dövüşçünün özel hareketleri ve yetenekleri vardır. İşte bu yetenekler aynen oyunda da yer almaktadır. Gerçek dövüşçülerin hepsi oyunda yer almakta ve yetenekleri de yine birebir aktarılmıştır. Bu nedenle oynarken Amerikan güreşinin zevkini tadacaksınız. Dövüşçüleri elde ettikçe daha çok mücadele yapabileceksiniz. Çünkü her dövüşten sonra dövüşçülerinizin dinlenmeye ihtiyacı olacaktır. Ayrıca dövüşçülerinizi geliştirebileceğinizi ve yeni hareketlerinin bu şekilde açılacağını da belirtelim.

Sponsor Reklam

Oyunda turnuvalar, PvP karşılaşmalar ve takım karşılaşmaları 1-1  yer almaktadır. Takım arkadaşın 1 karakteri yönetirken sen de diğerini yönetirsin ve dövüşü bu şekilde gerçekleştirirsiniz. Oyun modları bu nedenle oldukça zevklidir. Tabi tüm bunları yaparken seviye atlamak ve dövüşülerinizi geliştirmeyi de ihmal etmemelisiniz.

Bu güzel oyunu hem android hem de iOS sürümü bulunmaktadır ve aşağıda yer alan WWE Champions Free Puzzle İndir butonlarını kullanarak yükleyebilirsiniz. Oyunun boyutu 155 MB civarıdır, grafikleri ve ses efektleri de oldukça başarılıdır.

WWE Champions Free Puzzle RPG İndir – Android WWE Champions Free Puzzle RPG İndir – iOS

Amerikan güreşi sevenlerin zevkle oynadığı oyun hakkındaki görüşlerinizi bizimle paylaşmak için yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.