Funky Bay Kaydol – Oyna

Çiftlik oyunları sevenler için yeni bir oyun tanıtımı ile karşınızdayım. Funky Bay binlerce oyuncusu ve getirdiği farklılıklar ile yep yeni eğlenceli bir çiftlik oyunudur. Bu yazıda hem size oyuna nasıl kayıt olacağınız hem de nasıl oynayacağınızı, nelere dikkat etmeniz gerektiğini detaylı bir şekilde aktaracağız.

Sponsor Reklam

Funky Bay nasıl oynanır? Oyunda küvet içinde keyfine bakan bir adamla başlıyoruz. Tropik bir adada yetiştirdiğimiz ürünler ile seviye atlıyor ve yeni binalar, yeni adalar alarak tropikal çiftliğimizi geliştiriyoruz. Siparişleri tamamlayarak altın ve deneyim kazanıyoruz. Ayrıca siparişi veren kişilere yeterince sipariş teslim ettiğinizde ekstra hediye paketi kazanırsınız. Bu hediye paketlerinin içinden inşaat malzemeleri düştüğü için çok önemlidir.

Oyunun zor yanları bulunmaktadır. En çok dikkat edeceğiniz şey “tohum” sayısına dikkat etmektir. Mesela tahıl ektiniz ve 12 tahıl elde ettiniz, sonra 12 tahıl isteyen bir siparişi kabul ederseniz elinizde tekrar tahıl ekmek için tohumunuz kalmaz ve elmas ile yada seviye 8’de açılan marketten alabilirsiniz. Bu yüzden ilk önce ekim yapın sonra sipariş teslim edin yada üretim yapın. Oyunda dikkat etmeniz gereken bir diğer şey ise depolardır. Ürünler için ayrı bir depo, üretilen ürünler için ayrı bir depo vardır. Depoların limiti olduğu için dolmaması gerekmektedir.

Sponsor Reklam

Oyunun en ilginç yanı ise farklı tarım ürünleri ve hayvanlar üretebiliyor olmamızdır. Mesela hayvanlar içinde ipek böceği, kedi ve köpek bile var. Üretim binaları da oldukça farklıdır. Smothie, donut store, grill house gibi oldukça farklı binalarda üretim yapabilirsiniz.

Funky Bay oynamak için ise yapmanız gereken aşağıda yer alan Funky Bay Kaydol butonuna tıklayın ve facebook hesabınızla giriş yapın. Tarayıcı üzerinden indirmeden oynanan bu eğlenceli çiftlik oyununda siz de yer alın.

Funky Bay Kaydol

Oyunda arkadaş sıkıntısı çekiyorsanız facebook hesabınızla aşağıdaki yorum ekleme kısmından arkadaş arıyorum diyerek çiftlik komşuları arayabilirsiniz. Oyunla ilgili görüşlerinizi de yine bize yorum kısmından iletebilir, sormak istediklerinizi iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.