Naruto Online Ödül Kodu Al

Sevilen oyun Naruto Online’da ödül kodu nasıl alınır ve ödül kodu nasıl kullanılır ayrıntılı bir şekilde ekran resimleri ile bu yazıda sizlere aktaracağız. Ödül kodu ile gelen hediyelerle çok daha çabuk gelişebilir, savaş gücünüzü arttırabilir ve oyunda daha iyi bir konuma gelebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Naruto Online’da her sunucu başlangıcından iki ödül kodu verilir. Bu ödül kodlarını almak için aşağıdaki ekran resimli anlatımları ve butonları kullanmalısınız. Daha sonra aldığınız ödül kodlarını oyunda nereye yazacağınız ve ödülleri nereden alacağınızı aktaracağız.

İlk ödül kodu için aşağıdaki Naruto Ödül Kodu Al butonuna basın. Açılan sayfada Hediye Kodu Al çıkacak burada “Teslim Al” dediğinizde aşağıdaki resimdeki gibi bir kod verilecektir. Bu birinci hediye kodudur. Eğer bu kodu hemen kullanmak isterseniz aşağıdaki Naruto Online Ödül Kodu nasıl kullanılır kısmına geçebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Nasruto Online Ödül Kodu Al

Naruto Online Hediye Kodu

İkinci ödül kodunu almak için oyuna giriş yapmalısınız. Yukarıda Flash Aç yazısı vardır buraya tıklayın. Aşağıdaki resimde kırmızı çizgi ile gösterilmiştir.

Naruto Online Ödül Kodu

Bu sayfaya girdiğinizde aşağıda “Test ve Ödül Kodunu Kap!” butonuna tıklayın. Birkaç saniye içinde önünüze bir pencere açılacaktır. Burada ilk gelen Naruto Online için ödül kodudur. Bu kodu da kopyalayın.

Naruto Online Ödül Kodu Al

Kodlarımız aldık şimdi sıra geldi ödülleri almaya. Oyuna giriş yaptığınızda yukarıda “Refah Salonu” vardır, Refah Salonu 5. seviyeye ulaştığınızda açılır. Eğer 5. seviyeden düşük iseniz görev yaparak seviye atlayın. Refah Salonuna girdiğinizde sol tarafta”Seri No Takası”na tıklayın. Sağ tarafta “Kodu Girin” kısmına aldığınız kodu girin ve Eşyayı Al diyin, daha sonra ikinci kodu girin ve tekrar Eşyayı al diyin. Ödüller posta kutunuza sağ üst köşede düşecektir.

Naruto Online Ödül Kodu Nasıl Kullanılır

Sağ üst köşede yer alan posta işaretine tıkladığınızda 2 koddan toplam 3 e-posta gelmiş olmalıdır. Bu e-postalara tıkladığınızda sağ alt köşede “Al” butonu yeşil renkte olacaktır. Tıkladığınızda eşyalar çantanıza düşecektir.

Anlatılanlarda takıldığınız bir yer olursa aşağıdaki yorum kısmından bana sorabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Brawl Stars Kupa Yolu Karakterlerinin İncelemesi

Türkiye birinciliği ve dünyada ilk 200 de yer alan indirkaydol.com hesabının sahibi olarak sizlere Brawl …

1 yorum

  1. hileli kodlar varmı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.