Naruto Online Kaydol – Oyna

Dünyanın en ünlü manga serilerinden birisi olan Naruto’nun şimdi oyunu da var. Çok sevilen manga serisi daha sonra anime olarak da yayınlandı. Tüm dünyada beğenilerek okunan ve izlenen Naruto’nun hikayesi şimdi online oyun olarak devam etmektedir. Üstelik tamamen Türkçe ve Oasis Games sunucularında yayın yapmaktadır.

Sponsor Reklam

Naruto Online nasıl oynanır? Oyunda tek bir karakter ile başlarız, daha sonra yeni ninjalar edinerek görevleri yerine getirmeye devam ederiz. Onlarca farklı ninjanın olduğu oyunda en iyi ekibi kurmak için uğraşırız. Farklı ninjaların bir birine bonus özellik verdiği bu oyunda sürekli yeni ninjalar edinmek daha güçlü bir ekibinizin olmasını sağlar.

Oyunda ninjaların saldırı hareketlerine bayılacaksınız. Hepsi birbirinden farklı saldırılar yapan ninjaların farklı saldırı özellikleri vardır. Bu nedenle her ninjayı her düşmana karşı kullanamazsınız. Bağlı ninjalar bir arada olduğunda Kombo saldırılar yaparlar. Bu nedenle kombo yapabilmek için bağlı ninjaları bir arada ekip yapmalısınız.

Sponsor Reklam

Naruto’da seviye atlarken görevleri takip etmelisiniz. Çabuk gelişmek için ise ilk bir hafta önemlidir. Sunucu açılış ödülleri altında gelişiminizi hızlandıracak bir çok eşya, kıyafet, kahraman parçası verilir. Seviye atlama bonusu, çevrim içi ödüller de yine gelişiminize katkı sağlar. Eğer oyuna para yatırmayı düşünüyorsanız ilk 5 gün her gün belli bir ödeme yaparak ekstra bonus ödüller verilmektedir.

Oyun içinde ana ve yan görevler bulunmaktadır. Ayrıca öykü ek sahneleri ve elit ek sahnelerde deneyim, kıyafet ve kıyafet geliştirme eşyaları kazanabilirsiniz. Ekibinizin gücünü geliştirmek için ekipman güçlendirme, ekipman yükseltme, ninja yükseltme, ninja yıldız yükseltme, magatama, arıtma vb. birçok yöntemi yapmalısınız.

Oyuna kayıt olmak için aşağıda bulunan Naruto Online Kaydol butonuna basın açılan pencerede facebook hesabınızla giriş yapmalısınız. İndirmenden direk tarayıcı üzerinden oynanmaktadır.

Naruto Online Kaydol

Anime grafiklere sahip bu MMORPG oyunu hakkındaki görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

The Third Age Kaydol – Oyna

Gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenler için R2 Games firmasından oldukça iddialı ve oynaması keyifli bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.