Gladiator Heroes İndir – Oyna

Geçtiğimiz senenin en beğenilen oyunlarından birisi olan Gladiator Heroes hakkında bilmek istediklerinizi, indirme bağlantısını ve nasıl oynayacağınızı bu yazıdan öğrenebilirsiniz. Kesinlikle son zamanların en iyi oyunlarından birisi olan antik Roma’nın savaşçılarını yönettiğiniz bu oyunda arena ustalığınızı gösterebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Gladiator Heroes Nasıl Oynanır? Oyunda ilk başta tek bir Gladyatör ile oyuna başlarsınız daha sonra şehrinizi geliştirerek daha çok gladyatör sahibi olarak ilerleyebilirsiniz. Oyuna ait alıştırma gladyatörleri ile karşılaşarak hem gladyatöre seviye atlatır hem de ana seviyenizi arttırarak yeni binaların açılmasını sağlayabilirsiniz. Oyun basit bir savaş oyunundan bu anlamda oldukça farklıdır ve daha zevklidir. Hem savaş hem de strateji oyunudur.

Oyunda onlarca farklı gladyatör bulunmakta ve her birinin seviyesi arttıkça yeni özellikler gelmektedir. Güçlü bir gladyatör ordusu için sürekli savaşmalısınız ve şehrinizi geliştirmeyi ihmal etmemelisiniz. Şehrinizi geliştirdikçe yeni gladyatörler açılacağını ve unutmamalısınız. Oyunun şehir kısmı strateji ile alakalı olduğu için kaynak binalarını önce yükseltmeyi ihmal etmeyin.

Sponsor Reklam

Savaştıktan sonra gladyatör yaralandıysa şehrinizde iyileştirmeniz gerekmektedir. Bu nedenle oyunda sürekli savaşmak için iyileştirme yapmanız gerektiğini unutmayın. Ayrıca her savaştan sonra gladyatörün seviye atladıysa hemen seviyesini elle vermeniz gerekmektedir.

Bu güzel savaş ve strateji oyununun milyonlarca oyuncusu bulunmaktadır. Siz de oyunu yüklemek istiyorsanız aşağıda yer alan Gladiator Heroes İndir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklamalısınız.

Gladiator Heroes İndir – Android Gladiator Heroes İndir – iOS

Oyunla ilgili görüşleriniz yazının altında yer alan yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.