GriCeviz İndir – Oyna

Halıcı Yazılım Türkiye’nin zeka oyunları ile ilgili şüphesiz en iyi şirketidir. Kurucusu Emrehan Halıcı ise ülkemizde bu konuda en etkin, en başarılı kişilerden birisidir. Halıcı Yazılım’ın geliştirdiği GriCeviz (Brainquire) uygulaması hakkında bu yazıda sizlere bilgi vereceğiz. Oyunu nasıl oynayacağınızı, nasıl indireceğinizi ve kuracağınızı bu yazıdan öğrenebilirsiniz. Takıldığınız yerleri, öğrenmek istediklerinizi yazının altında yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Türkçe adı GriCeviz olan oyun İngilizce olarak Brainquire ismiyle piyasadadır. Yeni çıkmasına rağmen tüm dünyada binlerce oyuncu sayısına ulaşan uygulama onlarca yazılımcı, eğitimci ile beraber geliştirilmiştir. 7’den 70’e herkesin beynini zorlayacak bu oyun, küçüklerin beyin gelişimini arttırmakta, yaşlılarda ise beynin aktif olarak kalmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle çağımızda yaşlılarda gözüken Alzheimer gibi nörolojik rahatsızlıkları bile engelleyebilecek kadar gelişmiş bir uygulama diyebiliriz.

GriCeviz Nasıl Oynanır? Uygulama içinde birçok farklı zeka türüne göre farklı oyunlar vardır. Görsel, Sözel, Hafıza, Sayısal, Mantık ve Dikkat alanlarında onlarca farklı oyun yer almaktadır. Her oyunda seviyeler mevcuttur. Ayrıca yeni bir oyun oynamadan önce size oyunu nasıl oynayacağınızı anlatan bir demo mevcuttur. Demo kısmında size oyunu tamamen öğrettikten sonra 1. seviyeden yeni oyuna başlarsınız. Oyunda gösterdiğiniz başarılara göre yeni seviyelere geçebilirsiniz.

Sponsor Reklam

GriCeviz oyunu farklı zeka türlerine hitap eden onlarca farklı oyunu ile tam bir zeka geliştiricidir. Eğitimcilerin çocuklara önerdiği, ebeveynlerin çocukları ile beraber zevkle oynayabileceği bu oyun tamamen ücretsiz değildir. Ücretli versiyonunda tüm oyunlar açıkken ücretsiz versiyonunda sadece belirli oyunları oynayabilirsiniz. Okullar için farklı fiyatlandırması olan oyunda, ailece oynamak isteyenlere de indirimli (5 kullanıcıya kadar gibi) paket seçenekleri sunmaktadır.

Zeka oyunu sevenlerin 5 yıldız verdiği bu oyunu aşağıda bulunan GriCeviz İndir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayarak erişebilirsiniz. Yükle dediğiniz oyun cihazınıza indirilecektir. Oyunun android sürümündeki ismi GriCeviz iken iOS sürümünde Brainquire’dır.

GriCeviz İndir – Android Brainquire İndir – iOS

Oyunla ilgili sormak istediğiniz her şeyi yorum kısmından bana sorabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.