Havalı Tırnak Salonu İndir – Oyna

Özellikle kız çocuklarının severek oynadığı oyunlardan bir tanesi olan Havalı Tırnak Salonu ücretsiz ve Türkçe olarak oyun sevenlere sunulmaktadır. Oyun renkli ve parlak grafikleri, orijinal oje desenleriyle yaratıcılığı da arttıran bir yapıdadır. Çocukların kötü örnek alabilecekleri oyunlar yerine, kendi bakımlarını öğrenebilecekleri bu tip oyunları site olarak biz de tavsiye ediyoruz. Özellikle TabTale firmasının oyunları bu konuda oldukça başarılı bir firmadır.

Sponsor Reklam

Havalı Tırnak Salonu oyununda 7 farklı bölüm yer almaktadır. Bu bölümlerde farklı uygulamalar yer almaktadır. Ayak bakımı için balık kullanılmaktadır, tabi balığın müşteriyi ısırmasını engellemek sizin görevinizdir. Tırnak bakımı için birbirinden farklı ojeler kullanılabilir, tabi burada da müşteri isteğini göz önüne almak ve istediği şekilde yapmak gereklidir. Sağlık, masaj kısmında ise akupunktur ve kupa çekme gibi alternatif sağlık yöntemleri ile tedavi uygulayabilirsiniz.

Oyunda kendi güzellik salonunuzu tabelasına kadar oluşturabiliyorsunuz. Gelen müşterileri memnun etmek ise en önemli göreviniz. Tabi memnun ettikçe başarı, deneyim ve güzellik salonunuzu daha da güzelleştirmek için kazanç elde edebiliyorsunuz. Çocukların özellikle kız çocuklarının severek oynadığı bu oyunu aşağıda bulunan indirme bağlantılarından cihazınıza uygun (yani android yada iOS) işletim sistemi bağlantısına tıklayarak edinebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Havalı Tırnak Salonu İndir Android

Havalı Tırnak Salonu İndir iOS

Yaz tatilinde özellikle çocukların oyun oynayarak geçirdiği süre artmaktadır. Bu sürede oynayacağı oyunların yaşına uygun olması, şiddet içermemesi ve eğitsel olması önemlidir. Basit bir simülasyon oyunu olan Havalı Tırnak Salonu’nu ebeveynlere çocuklarının cihazlarına yüklemesi için öneriyoruz. Oyunla ilgili sorularınız için yorum formlarımızı kullanabilirsiniz.

Havalı Tırnak Salonu Oyunu İndir
Havalı Tırnak Salonu Oyunu İndir
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.