Mutlu Dişler Sağlıklı Çocuklar İndir – Oyna

Çocuklar kadar ebeveynleri de mutlu eden Mutlu Dişler Sağlıklı Çocuklar oyunu özellikle 2-6 yaş grubu çocuklar için uygundur. Çocuklara eğlenceli bir şekilde diş fırçalamayı öğreten oyun eğitsel oyunlar kategorisinde değerlendirilebilir. Siz de çocuklarınız için bu güzel oyunu indirip onlara diş fırçalamayı öğretebilir ve sevdirebilirsiniz. Oyunun dili Türkçe’dir.

Sponsor Reklam

Mutlu Dişler Sağlıklı Çocuklar oyunu 7 farklı aktivite içermektedir. Diş fırçalama, dişlere yararlı yiyecekler ve dişçi koltuğu gibi çocukları eğitici aktiviteler barındırmaktadır. Bu aktivetelerle çocuklar dişçi korkularını yenebilir, diş sağlıklarını korumak için sağlıklı beslenmeyi alışkanlık edinebilirler. Ebeveynlerin rehberliğinde bu oyun çocukların mutlu ve sağlıklı gülüşlere kavuşmasını sağlar.

Çocukların ilgisini ve dikkatini çekecek şekilde canlı grafikler kullanılan oyunda aynı zamanda dikkat toplayıcı müzik ve sesler de yer almaktadır. Böylelikle sürekli çocukların ilgisini yüksek tutan oyun amacına ulaşabilmektedir. Siz de bilinçli ebeveynler olarak bu oyunu çocuğunuz için aşağıda bulunan Mutlu Dişler Sağlıklı Çocuklar indir butonlarından edinebilirsiniz. Hem iPad, iPhone hem de android sürümleri için indirme bağlantıları aşağıdadır.

Sponsor Reklam

Mutlu Dişler Sağlıklı Çocuklar İndir – Android   Mutlu Dişler Sağlıklı Çocuklar

TabTale firması tarafından piyasaya sürülen bu oyun gibi firmanın onlarca eğitici oyununu sitemizde sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Mutlu Dişler Sağlıklı Çocuklar
Mutlu Dişler Sağlıklı Çocuklar
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.