Hugo Troll Race İndir – Oyna

Gelmiş geçmiş en sevimli kahramanlardan bir tanesi kuşkusuz Hugo’dur. Televizyonda yıllarca yayınlanan programı ile bir neslin en çok sevdiği oyun olan Hugo’yu artık herkes oynayabilecek. Klasik Hugo oyunlarının yenilenmiş görselleri ve zorluğuyla oldukça beğeneceksiniz. Cadı Scylla’nın yanında bu sefer destekçileri de var ve senin görevin her zaman olduğu gibi cadıyı yenerek Hugo’yu ailesine kavuşturmak.

Sponsor Reklam

En çok bilinen Hugo bölümü kuşkusuz trenlerden kaçıştır. Bu oyunda da trenlerden kaçmalı, sağa sola zamanında manevralar yapmalısınız. Yeri geldiğinde zıplamaları yeri geldiğinde eğilmelisiniz. Cadı Scylla’nın hazırladığı tuzaklardan kaçarken, aynı zamanda onun adamları Don Croco ve Mexi Croco’dan da kaçmanız gerekmektedir. Tabi tek bölüm trenden kaçış değil, toplamda 5 farklı Orman, Maden, Köprü, Çöl ve Eldorado senaryoyu kullanarak hedefine ulaşmayı deneyebilirsin. Bu senaryoların içinde de birçok farklı bölümü geçmen gerektiğini unutma. Oyunda haritalarda el arabası, sörf tahtası, düz koşu vb. birçok farklı yöntem ile ilerlenmektedir.

Oyunda bölümleri geçerken olabildiğince altın toplamaya çalış, daha sonra bu altınlarla el arabası özelleştirmeleri alabilirsin. El arabanı çok daha güzel hale getirebileceğin farklı özelleştirmeler vardır. Ayrıca oyun sonunda en çok puanı toplayarak arkadaşlarınla rekabet edebilirsin. Oyun merkezi sayesinde en yüksek skoru kim alacak yarışmaları düzenleyebilirsin. Ayrıca düzenli olarak oynayarak Çarkıfelek bonus oyununu oynamayı ihmal etme. Bonuslar bölümleri geçerken sana yardımcı olacaktır.

Sponsor Reklam

3 boyutlu, kaliteli grafikleri ile efsane oyunun yenilenmiş halini aşağıda bulunan Hugo Troll Race İndir butonlarını kullanarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Hugo Troll Race İndir – Anroid   Hugo Troll Race İndir – iOS

Hugo Troll Race İndir
Hugo Troll Race İndir
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.