Hustle Castle İndir – Kaydol

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından birisi olan Hustle Castle’ı bu yazıda size detaylı olarak anlatacağım. Oyunun indirme bağlantısı, nasıl kayıt olacağınız ve daha bir çok bilgi bu yazıda sizlerle olacak. Daha sonra hazırlayacağım “yardım” yazıları ile de oyunda güçlü bir kaleye, güçlü bir savaşçı ekibine nasıl sahip olacağınızı yine sitemden sizlere aktaracağım.

Sponsor Reklam

Hustle Castle Nasıl Oynanır? Oyun MMO Strateji türünde bir oyun diyebiliriz. Milyonlarca oyuncusu olan, savaşırken ve gelişirken strateji belirlemeniz bir oyundur. Her oyuncunun bir kalesi ve kalede vatandaşları, nüfusu bulunmaktadır. Kalede üretim, eğitim ve savunma binaları yapabilirsiniz. Vatandaşlarınızın sayısını arttırmak için ise dişi ve erkek iki vatandaşınızı salonda bırakabilirsiniz. Belli bir süre sonra bu çift aşık olacak ve kadın hamile kalarak bir çocuk getirecektir. Kalenizin bu yeni üyesi büyüdükten sonra üretim veya eğitime verebilirsiniz. Kaleniz geliştikçe savaşçı sayınızı arttırabilir, daha yüksek seviye ekipman geliştirebilirsiniz.

Hustle Castle Yeni Başlayanlar için ipuçları: Oyun da kesinlikle acele etmemeniz gerekli, biraz sabırlı hareket ederek her Taht Odası seviyesinde güçlü bir orduya sahip olabilirsiniz. İlk hedefiniz “Arena”da sürekli ilk 3’e giren bir savaşçı ordusu yapmak olmalıdır. Bunun için tüm savaşçılarınızı turuncu ekipman ile donatmanız gereklidir. Peki bunu nasıl yapacaksınız? Cevap: Sabır ile… Günlük görevlerden gelen ekipmanları parçalayacak, çıkan parçacıklarla ile ekipman üreteceksiniz. Uzun gibi gelebilir ama arenada dereceye girmek için bunlar şarttır. Hemen taht odasını yükselteyim, daha güçlü olurum diye düşünmeyin.

Sponsor Reklam

Hustle Castle Kaynaklar, Binalar ve İşlevleri:

 • Yemek Salonu: Yiyecek üretir ve oyundaki en önemli kaynak yiyecektir. Çünkü “sürekli” görev, etkinlik, saldırı, klan savaşlarında yiyecek harcarsınız. Gelişme için en önemli binadır.
 • Hazine: Altın üretir, çok harcanır ama kolay bulunur. Saldırı yaparak da elde edebilirsiniz.
 • Mana Kuyusu: Mana üretir. Büyü, kale savunması ve ekipman yapımında kullanılır.
 • Kereste Fabrikası: Odun üretir. Elinizde daima altından çok odun olacaktır. Yağmalardan da bol miktarda gelir.
 • Maden: Demir üretir. Yüksek taht seviyesinde açılır.
 • Elmas: Bina değildir, gerçek para, görev, reklama izleme vb. elde edilir. Elmaslarınızı akıllı kullanmalısınız, en iyi elmas kullanımı portalda karanlık ruhları 2 kat yapmaktır.
 • Hastane: Yaralanan dövüşçülerinizi iyileştirir. Eğer premium hesap aktif ederseniz, hastaneye taşımadan dövüşçüler iyileştirilir.
 • Mücevher, Zırh ve Silah Atölyeleri: Gri, yeşil, mavi, mor ve turuncu parçacıklarınızı birleştirerek ekipman yapabilirsiniz.
 • Salon: Burada sakinleriniz birbirine aşık olur, kadın hamile kalır ve bir müddet sonra çocuk olur. Çocuk yine belli bir süre sonra büyür ve yetişkin bir sakin olarak çalışmaya başlayabilir. İleri de 5 yıldız sakin yapmak için nasıl bir strateji izlemeniz gerekli detaylı olarak anlatacağım.
 • Ödül Odası: Sadece gösteriş yapmaya yarar. 🙂
 • Taht Odası: Kale seviyenizi belirler. Tüm binalarınızı yükseltip bir sonraki seviye için hazırlıklarınızı yapmadan yükseltmeyin.
 • Değerli Taş Atölyesi: Taht odası 8. seviyede açılan değerli taş koyunda ve sandıklardan kazandığınız taşları ekipmanlara işleyebilirsiniz. Aynı zamanda taşları geliştirmek için toz kullanabilirsiniz.
 • Laboratuar, Mutfak, Darphane, Zannatçı Dükkanı: Sakinlerin üretim özelliklerini arttırır.
 • Dövüşçü Eğitim Odası: Dövüşçülerin eğitim seviyesini yükseltir.

Binalar ve özellikleri ile ilgili çok daha detaylı bir yardım yazısı hazırlayıp sizlere sunacağım. Aşağıda yer alan Hustle Castle İndir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayıp indirebilirsiniz.

Hustle Castle İndir – Android Hustle Castle İndir – iOS

Sizlere Hustle Castle Arena’da nasıl dereceye girebileceğinizi, taktikleri ve daha bir çok yardım yazısı ile destek olacağım. Hustle Castle ile ilgili aradığınız tüm yardıma bu web sitesinden ulaşabileceksiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.