İsim Şehir İndir

Özlediğimiz çocukluğumuzun oyunu “İsim Şehir” ceplerde. Bir zamanların meşhur oyununu olan, küçük büyük her yaşta insanın çok zevk alarak oynadığı bu oyunu artık çocuklarınız da severek oynayacak. Yeni nesilin bilgisayara tamamen odaklanmış bir hayatı olması günümüzde kabul görülmüş durumda.

Sponsor Reklam

Kağıt kalem yerine bilgisayar kullanan bu nesil için yeniden uyarlanmış oyunu online olarak oynayabilirsiniz. Bu sayede severek oynamalarını sağlayarak tıpkı bizlerin ailelerinin yaptığı gibi hepberaber bir aktivite yapmış olacaksınız. Tüm aile birarada eğlenmenin verdiği hazzı böylece tekrar rahatlıkla yaşayacaksınız. Sadece ailenizle değil kafa dengi arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz “İsim Şehir” oyununu oynarken çok gülecek ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız. Oyunu online da oynayabilirsiniz. Aslında oyunun sadece online oynandığı konusunda içerikte bir uyarı var ama internete bağlanmadan da oynamak en azından şimdilik mümkün.

Oyunu açtığınızda önce istediğiniz bir harfi seçerek “başlat” butonuna tıklıyorsunuz. Bu tıklama hem 120 saniyelik süreyi başlatıyor hem de seçtiğiniz harfe net olarak karar verdiğiniz anlamına geliyor. Bu süre içinde sağ kısımda bulunan “isim, şehir, hayvan, artist, eşya, bitki ” başlıkları yazan butonları doldurmaya başlıyorsunuz. Önce hangi kategoride kelime yapacaksanız onu seçip yazdıktan sonra da “gönder” tuşuna tıklayacaksınız.

Sponsor Reklam

Her kategori için belirtilen süre içinde bu girişleri yapmalısınız. Süre bitmeden işleminiz biterse sürenin bitmesini beklemek zorundasınız. Süre biter bitmez skorunuzu öğrenmek için “skoru göster” butonuna tıklayarak skorunuza ulaşıyorsunuz. “isim şehir” oyunu anneanne, dede, torun, anne, baba gibi üç nesilin ortak oynayabileceği az sayıdaki oyunlardan biri. İsim şehir hayvan oynamak için programı aşağıda bulunan İsim Şehir Hayvan İndir butonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Eğlenmek, mutlu anları arttırmak ve paylaşmak adına bu oyunu size şiddetle tavsiye ediyorum.

İsim Şehir Hayvan İndir

isim-sehir-hayvan-indir-4

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

2 Yorumlar

  1. katılma üye olmak istiyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.