Zombiewood İndir – Zombiler LA’de İndir

Piyasaya daha yeni çıkan Zombiewood’u hemen siz İndirKaydol ziyaretçileri için inceledik ve indirme bağlantılarını koyduk. Çoğunuz bilirsiniz Holywood Los Angeles’dadır, İngilizce ismini de buradan alan bu zombi oyunuyla oldukça eğleneceksiniz. Oyunun Türkçe ismindeki LA kısaltması ise Los Angeles anlamına gelmektedir. Oyunla ilgili bilgilere geçelim.

Sponsor Reklam

Zombiewood tamamen Türkçe olarak karşımıza çıkmaktadır. Birkaç günde inanılmaz bir indirilme sayısına ulaşan oyun ücretsiz bir nişancı oyunudur. Holywood temasının yanında bir çizgi roman gibi bölümleri bitireceksiniz. Oldukça zevkli bir görselliği olan oyunda film temalarında zombilerle savaşabilirsiniz. Ayrıca oyunda online temelli olduğu için diğer oyuncularla yarışma şansınız da bulunmaktadır. Oyunun özelliklerini listelemek gerekirse:

 

  • 2 kumandalı nişancı ile koş zıpla ve zombileri yok et.
  • Akın akın gelen zombileri katlederken hiç acıma.
  • 30 farklı ve kanlı silahla zombileri yak, doğra, parçala.
  • Hollywood semalarında çizgi roman bölümlerinde ilerleme.
  • Biribirinden zevkli 10 oyun modunda ve 20 farklı film içinde oynama zevki.
  • Farklı kıyafetleri birleştirerek istersen karizma, istersen komik karakter yarat.
  • Zombi öldürmede lider panosu sayesinde en yetenekli kim tüm arkadaşlarına ispatlama şansı.
  • Sürekli güncellenen aksiyon dolu bir yapı.

 

Birbirinden farklı tema, silah, kıyafet, zombi vs. bulunan oyunda sıkılmak bir mucizeyi gerçekleştirmek gibidir. Oldukça aksiyon dolu olan oyunda zombilerin canına okumak tüm stresinizi atmanızı sağlayacaktır. Özellikle gençler ve yetişkinlerin beğeneceğine inandığımız oyunu aşağıda bulunan Zombiewood İndir  (Zombiler LA’de İndir) kısmından indirebilirsiniz. Sizde zombi oyunları oynamayı seviyorsanız kesinlikle Zombiwood oynamayı da seveceksiniz.

Sponsor Reklam

Zombiewood İndir – Zombiler LA’de İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.