Kaspersky İndir (antivirüs)

En bilindik antivirüs yazılımlarında olan Kaspersky 1997 yılından bu yana sektörün içinde yer alan güçlü bir firmadır. Özellikle başarılı yakalama oranları ile öne çıkan program, Rus yazılımcıların başarısını yansıtmaktadır. Firma şuan birçok ülkede ve birçok dilde farklı güvenlik çözümleri ile hizmet vermektedir.

Sponsor Reklam

Kaspersky az sistem kaynağı tüketerek en başarılı yakalama oranlarına sahip bir programdır. Yeni gelişen teknolojiyi de ayak uyduran şirket, farklı ihtiyaçlara yönelik antivirüs çözümleri sunmaktadır. Şuan sosyal ağ koruması, oltalama engelleme, cep telefonu güvenliği vb. birçok yeni ihtiyaca cevap vermektedir. Kaspersky antivirüs de birçok farklı ve yeni özelliği ile kullanıcılarına güvenli bilgisayar kullanma huzur sunmaktadır.

Kaspersky Deneme Sürümü İndir

Kaspersky antivirüs son sürümü Windows 8 bilgisayarlar ile de uyumlu olarak çalışmaktadır. Tüm virüs çeşitlerine karşı tam koruma sağlar. Aynı zamanda sıfır gün koruma sağlayan yapısı da mevcuttur. Bu yapı virüsün davranışlarından yakalama metodu olarak da adlandırılabilir. Böylelikle yeni çıkan virüslere karşı dahi koruma sağlar. Ayrıca virüsün yaptığı sistem değişikliklerini geri alma şansıda sunan program, bu özelliği ile rakiplerinin bir adım önünde yer almaktadır.

Sponsor Reklam

Kaspsersky bulut (cloud) teknolojisi ile tüm dünyada Kaspersky kullanan kullanıcıların deneyimlerinden veriler toplayarak, bu verileri işleyip diğer kullanıcıların korunmasını sağlar. Böylelikle milyonlarca kullanıcıdan birinin bireysel olarak yaşadığı problemi diğer kullanıcılar yaşamadan önlemler alınır. Program kendi güncelliğini kontrol ettiği gibi, işletim sisteminizi ve uygulamalarınızın da güncelliğini takip eder. Var olan açıkları tespit ederek, bu açıkları kapatır.

Tartışmasız en iyi antivirüs programlarından biri olan Kaspsersky’ı yukarıda bulunan Kaspersky İndir bölümünden indirebilirsiniz. Kurulumu gayet kolay olan program, kurulum esnasında en son güncel halini indirerek işlemi tamamlayacaktır.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

AVG Antivirüs Kaldırma Programı İndir

Kaldırılamayan antivirüs programları ile ilgili yardım yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazıda sizlere AVG antivirüsü nasıl …

1 yorum

  1. muhammed yazturk

    hu hu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.