Kim Bilir İndir – Kaydol

Kimbilir oyunu tamamen yayından kaldırılmıştır!

Eğlenceli, hızlı, bilgi dolu yarışma oyunu Kim Bilir, son yılların yıldızı parlayan oyun şirketlerinden PeakGames şirketi tarafından piyasaya sürüldü. Arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz, birçok joker hakkına sahip olabileceğiniz, genel kültür ve zekanızı test edebileceğiniz bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Kim Bilir oyununda 90 saniyelik sürede 15 soruya cevap vermeniz gerekmektedir. Doğru cevap sayınız kadar, arttırdığınız sürede puanınızı arttırmaktadır. Tabi süre az olduğu için çok hızlı okumalı ve cevaplamalısınız. Bunun amacı “google” kullanmaya zaman bırakılmamasıdır. Arkadaşlarınız arasında derece edinebileceğiniz gibi Top 25 listesinden oyunu oynayan herkes arasında ki derecelerinizi de görebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Oyunda seviye sistemi bulunmaktadır. Bitirdiğiniz her yarışmadan size belli bir miktar deneyim puanı verilmektedir. Bu deneyim puanları ile seviye atlayarak daha fazla joker alma ve daha iyi jokerler kullanma şansınız olur. Oyun rastgele olarak ücretsiz jokerler sunmaktadır. Bunları kullanmayı da ihmal etmeyin. Aynı zamanda belli bir doğru sayısına ulaşma, kısa sürede bitirme, joker kullanma vb. birçok yan görev bulunmaktadır. Bu görevileri tamamladığınızda belirli miktarlarda altın kazanırsınız. Aynı zamanda her bitirdiğinizde yarışmadan da altın elde edersiniz. Kazanılan altınlarla joker(ler) alarak daha yüksek puan elde etme şansı elde ederseniz. Oyunda 9 farklı joker bulunmaktadır. Fakat önceden de belirttiğimiz gibi farklı jokerleri açmak için seviye kazanmanız gerekmektedir. Yarı-yarı, Pas, Seyirci, Doğrusu, Extra 30, Çarpı 2, Yeni Soru, Süreyi Dondur ve Çift Cevap jokerleri oyun içinde bulunmaktadır.

Her 5 dakikada bir can elde edilen oyunda 5 cana kadar birikme olmaktadır. Ayrıca arkadaşlarınızın gönderdikleri canlar +1 olarak eklenebilmektedir. Zevkli, hızlı ve eğlenceli bu genel kültür oyununu oynamak için aşağıda bulunan Kim Bilir Kaydol butonu ile katılabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Kim Bilir Kaydol

Kim Bilir bilgi yarışması oyununu cep telefonunuzdan oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz. Android için Kim Bilir İndir, Iphone için Kim Bilir İndir butonlarına tıklayarak, cep telefonunuza uygun oyunu indirebilirsiniz.

Iphone için Kim Bilir İndir Android için Kim Bilir İndir

 Kim Bilir oyununu sizler için oynayıp cevapları aldık. Aşağıda Kim Bilir Soru ve Cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

1 yorum

  1. Tc Hakkı Burak Aksoy

    BU OYUN FACEBOOK ADRESİNDEN OYNARSANIZ ARKADAŞLARINIZI GEÇİN ÇOK ZEVKLİ BİR ZEKA İSTEYEN BİR OYUNDUR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.