Papa Pear Saga İndir – Kaydol

Oyun isiminin sonunda Saga varsa, bilin ki o oyun eğlenceli ve zaman öldürmek için ideal bir oyundur. King firmasının en son oyunu olan Papa Pear Saga’da firmanın önceki oyunları gibi milyonlarca oyunseveri bir anda topladı ve her geçen gün oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor. Papa Pear Saga bilindik oyunların çok gelişmiş bir versiyonu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sponsor Reklam

Bubble Witch Saga oynayanlar kazanların ne kadar önemli olduğunu bilirler. Aşağıdan yukarıya renklere göre atılan toplar yerine Papa Pear Saga’da yukardan aşağıya “bezelyeler” atılmakta ve ne kadar çok havada kalıp çarparsa o kadar çok puan toplanıyor. Bir anlamda Bubble Witch Saga’nın tersi bir mantıkla çalışıyor diyebiliriz.

Seviye üzerine kurulu oyuna başlarken eğitici bölümler mevcuttur. Sizlere nasıl daha fazla puan alacağınızı, güçlendiricilerin ne işe yaradığı bölüm içlerinde anlatılmaktadır. Oyunun tamamen Türkçe olduğunu hemen bu arada belirtelim. Yani oyunu oynarken ve öğrenirken çok zorlanmayacağınızı belirtelim. Birçok güçlendiricinin olduğu oyunda bu güçlendiricileri ilk seviyelerde kullanmamanızı öneririz. İlerleyen seviyeler çok ama çok daha zor olacaktır.

Sponsor Reklam

Bir yol üzerinden geçerek bitirilen bölümlerde, arkadaşlarınızın nerede olduğunu görebilirsiniz. Aynı zamanda her bölümde kazandığınız puanları arkadaşlarınızla kıyaslama şansınız olduğunu da hatırlatalım. Bu anlamda arkadaşlarınızla kıyasıya bir rekabet içine girebilirsiniz. Oyunda bir bölümü geçemediğinizde bir canınız azalmaktadır. Fakat her yarım saatte bir size ücretsiz olarak yeni canlar verilir. Bu canlar maksimum 5’e kadar gelir.

Eğlenceli grafikleri ve müzikleri ile boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bu oyuna kayıt olmak ve hemen oynamak için aşağıda bulunan Papa Pear Saga Kaydol butonuna basmanız yeterlidir. Siz de arkadaşlarınızla kim daha yetenekli kapışmasına girebilirsiniz.

Papa Pear Saga Kaydol

Papa Pear Saga’nın şuan için Android ve IOS için sürümleri çıkmadı. Beta olarak oynanan oyunun çok yakında tam sürüme geçip, cep ve tabletler içinde sürümleri çıkmasını bekliyoruz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Rogue Company İndir – Kaydol

Kesinlikle son zamanların en iyi ateş etme oyunlarından birisi (shoot ’em up) Rogue Company hakkında …

4 Yorumlar

  1. Volkan verdi

    Papa pear da 121 level açılmıyor yakında geliyor diyor ancak bazı arkadaşlarım 150. Level de olduğunu söylüyor nasıl açılacak yardım lütfen

    • Eğer oyunda “Under construction – yapım aşamasında” yada inşaat işaretleri görüyorsanız son seviyeye gelmişsiniz demektir. Aynı problem diğer Saga oyunlarında da karşımıza çıkıyor. Dediğimiz şekilde bir ekran varsa, arkadaşlarınıza inanmamanızı öneririz. 🙂

    • bende 150 kadar geldim sonrası yakında geliyor yazıyor bir arkadaşım 221.oyunda bu nasıl iş anlamadık

      • Gerçekten “saçma” bir durum olmuş. Fakat farklı oyunlar olabilir. Arkadaşınız Saga’nın başka bir oyundan mesela Pet Rescue Saga’da 221. seviyede olabilir. Birde kendi gözünüzle seviyeyi görmenizde fayda var. Eğer yazdığınız gibi bir sonuç çıkarsa, oyun yapımcısı firmaya sorunu iletmek gerek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.