Okey İndir – Okey Oyna

Dostlarınızla oynamaya doyamadığınız okey artık her an yanınızda. Ahoy Games farkıyla ister cepten ister bilgisayardan istediğiniz zaman yanınızda olacak bu oyunla okeye 4. aramanıza gerek kalmayacak.

Sponsor Reklam

Arzu ederseniz tek el ya da sayıdan düşme şekilde yapılan oyunda “11-21-31-41-51 ve 61 den düşme” olmak üzere 6 adet opsiyonunuz bulunuyor. Seçtiğiniz elden düşme sayısı ne kadar büyük olursa kazandığınız elden alacağınız ödülde o kadar büyük oluyor. Normal el bitiminden 2 puan, göstergeden 1 puan, çifte bitmeden (7 çift) 4 puan alınıyor. Eğer biterken masaya okey atarsanız alınan puan 2 kat artıyor. Yani normal bitimden 2 puan, çifte bitmeden 8 puan kazanıyorsunuz.

Her elden kazandığınız puanlar “toplam puan” adı altında birikiyor. Puanlarınız arttıkça oyun size eğlenceli ödüller veriyor. Bu ödüllerden örnek vermek gerekirse; 4 puana Rize Çayı, 30 puana Susurluk Ayranı, 40 puana Sucuklu Kaşarlı Pide, 650 puana Pastırma, 1500 puana Türk Kahvesi ve 2000 puana Nazar Boncuğu gibi birçok sembolik ödül sayabiliriz.

Sponsor Reklam

Manzara, komik şekiller ve desenleri olan masa örtüleri seçenekleriyle oyununuza neşe katan oyunda “otomatik taş dizme”, “gösterge” ve “oyun hızı” gibi sizin konforunuzu sağlayacak ayarlar da bulunuyor. Bu eğlenceli oyunu otobüste, metroda, uçakta, vapurda hatta Türklerin yaratıcı olduğu mekanlarda oynayabilir, toplam puanınızı Facebook arkadaşlarınızla paylaşarak onlarla yarışma imkânına sahip olabilirsiniz.

En başarılı Okey uygulamalarından biri olan oyunu indirmek için aşağıda bulunan indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz. Anroid için Okey indir bağlantısından hem tabletleriniz hem de cep telefonlarınız için oyunu yükleyebilirsiniz. Nerede olursa olsun şansınız bol olsun. Sen de Okey ustalığını göstermek için Okey Oyna.

Android için Okey İndir

Okey İndir – iPhone/ iPad

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Lost Bubble – Bubble Shooter İndir – Oyna

Seviyeli bulmaca ve macera oyunlarının süphesiz en iyilerini yapan Peak Games’ten, çok bilindik bir oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.