Osmanlı Devri İndir – Kaydol

Türkler oyun yaptığı zaman gerçekten iyi yapıyor. Teknoloji dünyasında yenilikler oldukça ülkemizde de bu gelişmeler takip ediliyor. Artık her platform için Türklerin de çok güzel oyunları var ve giderek bu oyunların sayısı artıyor. İşte bu oyunlardan birisi olan Osmanlı Devri oyunu ile ilgili tüm bilgiler, nasıl kayıt olacağınız ve indirme bağlantıları bu yazıda sizlere sunuyoruz.

Sponsor Reklam

Osmanlı Devri Nasıl Oynanır? Oyun en iyi strateji türlerinden birisine sahiptir. Var olan görevleri aldığınız askerlerle adım adım geçmeye çalışırsınız. Oyun başta size çok kolay gelebilir ama bu sadece alıştırma içindir. 100 seviyeyi bitirene kadar oldukça uğraşacağınızı belirtelim. Oyunun 3 dil desteği bulunmaktadır. Arapça, Türkçe ve İngilizce olarak oynanmaktadır. Ayrıca seviyeler arasında sizlere hikayede anlatılmaktadır. Üstelik Bizans yada Türk askerleri ile oynama imkanı da sunmaktadır. Tabi kim Bizans askerleri ile oynamak ister ki, yiğit Osmanlı askerleri dururken.

Oyun tamamen ücretsizdir, bu nedenle reklam sayısı biraz fazla gelebilir. Her seviyeden sonra bir reklam açıldığını belirtelim. Oyunda 8 farklı Türk askeri vardır. Alperen, Tatar, Tarkan, Mancınık, Top, Serdengeçti, Kemankeş, Sipahi bu askerlerin isimleridir. Askerleri aldıktan sonra geliştirmelerini yaparak daha güçlü hale getirebilirsiniz. Tabi bunun için savaşlardan “altın” kazanmanız gerekmektedir. Yani seviye atladıkça daha iyi askerlere sahip olursunuz ama seviyelerde git gide zorlaşır. Oyun bu nedenle kesinlikle kolay bir oyun değil, bu da zaten zevkli olmasının nedenidir.

Sponsor Reklam

Oyun sadece mobil platformlar için indirilebilir. Aşağıda hem android hem de iOS sürümleri için Osmanlı Devri İndir bağlantıları vardır.

Osmanlı Devri İndir – Android Osmanlı Devri İndir – iOS

Osmanlı Devri Nasıl Kayıt Olunur? Oyunu yukarıda indirdikten sonra tek yapmanız gereken oyun açılışında isminizi yazmaktır. Böylelikle kayıt işlemi biter.

Türk yapımı bu oyun ile ilgili görüşlerinizi ve sorularınızı bize aşağıda yer alan yorum kısmından iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.