Red Ball 4 İndir – Red Ball 4 Oyna

Bu eğlenceli oyunu Nokia telefonu olanlar çok iyi bilirler. Bouncy Ball ismiyle eski Nokia telefonlarda otomatik olarak yüklü gelen oyuna çok benzer olan Red Ball oldukça eğlenceli bir oyundur. Oyunda her şeyin kırmızı bir topu zıplatmaktan ibaret olduğunu düşünenler ise Red Ball 4 oynamadan karar vermesinler. Bu zevkli oyunun indirme bağlantıları ve nasıl oynayacağınızla ilgili ipuçları yazımızda yer almaktadır.

Sponsor Reklam

Red Ball 4 Nasıl Oynanır? Oyun birbirinden farklı 45 seviyeden oluşmaktadır. Her seviye ise bir birinden zor engeller içermektedir. Oyunu zaten zevkli yapan bu engelleri aşmak için beceri, çaba ve zeka göstermek gerekmesidir. Oyunda engelleri geçerken çok da aceleci olmayın, zaman her zaman sizden yana olmaktadır. Hata yapıp baştan başlamaktansa yavaş olun ama emin adımlarla gidin. Çevreyi inceledikten sonra kritik hamleleri yapmaya çalışın.

Red Ball Yardım: Oyunda 45 seviyeyi geçerken ilk başlarda çok zorlanmayacaksınızdır, ama ilerleyen seviyeler oldukça zorlayıcı olmaktadır. Dikkat etmeniz gereken geçemediğiniz yerlerde gizli yerleri bulmak olmalıdır. Gizli yerlerde bulunan bonuslar size bölümü geçmek için avantaj sağlar. Ayrıca oyunda bulunan Boss’larla savaşırken de dikkatli olmalısınız. 5 canınız olduğunu unutmayın ve buna göre dikkatli hareket edin.

Sponsor Reklam

En ünlü toplardan birisi olan Red Ball dördüncü sürümü ile sizi eğlendirmeye, zekanızı zorlamaya ve bazen de sinir etmeye devam etmektedir. Red Ball 4 oynamak için aşağıda bulunan Red Ball 4 indir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklayarak indirin. Siz de 5 üzerinden 4.1 alan bu kaliteli oyunu bitirmeye çalışın.

Red Ball 4 İndir (android)   Red Ball 4 İndir (iOS)

Red Ball 4
Red Ball 4
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

2 Yorumlar

  1. Çok iyii oyun

  2. Çok zor bir oyun

    Zor oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.