Little Commander WWII TD İndir – Oyna

Açıkca söyleyelim en çok beğendiğimiz kule ve savaş oyunlardan birisi Little Commander WWI TD. Çünkü bu oyun hiç kolay değil ve zor olduğu kadar da eğlenceli. Kule oyunlarını ve zekanızı kullanmayı seviyorsanız siz de kesinlikle bu oyunu beğeneceksiniz.

Sponsor Reklam

5 üzerinden 4.4 yıldız alabilen nadir oyunlardan bir tanesidir. Ama emin olun aldığı yıldızları sonuna kadar hak etmektedir. 2. dünya savaşı zamanında geçen oyunda 6 farklı kuleyi öyle dikkatli yerleştirmelisiniz ki hiç bir düşman askeri hatları geçmemelidir. Tabi bu o kadar kolay olmadığı için oyunun zorluk modlarına göre size bu konuda imtiyaz verilmektedir.

Little Commander Nasıl Oynanır? Oyunda 6 farklı kule vardır ve her kulenin kendine özel güçleri ve artıları vardır. Ayrıca her kulenin farklı fiyatları vardır. Daha güçlü kuleler tabi ki daha pahalıdır. Ama oyunda öldürdüğünüz her asker size para kazandıracaktır ve bu paraları dikkatlice harcayarak güçlü bir savunma hattı oluşturabilirsiniz. Düşman askerleri dalga dalga gelmektedir, mesela ilk bölümde 30 dalga düşman askeri gelir. Her dalga farklı asker sayısı ve türü içerebilir.

Sponsor Reklam

Little Commander Taktikleri: Oyunda farklı kuleleriniz olduğu gibi düşman askerleri de farklılık göstermektedir. Askerler, zırhlı birlikler, araçlar ve hatta uçaklar vardır. Kule çeşitliliği bu anlamda önemlidir. Taktiğinizi oluştururken bunu göz ardı etmemeniz gerekmektedir. Ayrıca hava savunmanızı ihmal etmemeniz özellikle önemlidir. Sonuçta uçaklar hızlıdır ve sadece hava savunmanız tarafından vurulurlar.

Little Commander WWII TD İndir
Little Commander WWII TD İndir

Little Commander Yardım: Oyunda 3 farklı güçlük modu bulunmaktadır. Casual (zayıf), Normal (orta) ve Hell (cehennem) zorluğu olmak üzere sırayla daha zorlaşmaktadır. Bu nedenle oyunda yeniyken casual yada kendinize güveniyorsanız normal olarak başlayabilirsiniz. Ama hell modu denemek için biraz sabırlı olmanızda fayda vardır.

Oyunu aşağıda bulunan cihazınıza uygun Little Commander WWII TD İndir butonuna tıklayarak cihazına yükleyebilirsiniz.

Little Commander WWII TD İndir (Android)   Little Commander WWII TD İndir (iOS)

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.