Sherlock Holmes The Blue Diamond İndir

Gizem, sır, heyecan ve zeka yani Sherlock Holmes! Ünlü dedektif ve arkadaşı Dr. Watson’ ın maceralarına hayransanız bir de bu oyunu deneyin. “The Blue Diamond” kitabından esinlenerek hazırlanan oyunda heyecan doruk noktada olacak. Sir Arthur Conen Doyle tarafından oluşturulan karakterin çok farklı alanlarda karşımıza çıkmaktadır. Bilgisayar oyunları, dizileri ve filmlerinden sonra şimdi de karşımıza cep ve tablet oyunu olarak çıktı.

Sponsor Reklam

Oyunda iki bölüm var. Beginner bölümünde; ekranın solunda olan resimleri, ekranın sağında The Blue Diamond kitabından esinlenerek yapılmış olan büyük resimin içinde bularak tıklamanız gerekiyor. Soldak küçük ipucu resimlerinin sağdaki resimin içindeki orjinal boyutlarında verilmediği hatta renklerinin bile farklı olabileceğini özellikle belirtmekte fayda var diye düşünüyorum. Ama toplamda 18 level olan oyunda, 15 levelın herbiri için sadece 4 dakikanız varken bu levelları geçince açılacak olan 3 “special level” için ise 6 dakikanız var.

 

İngilizce’nizi geliştirmek istiyorsanız elinize çok heyecanlı ve zevkli bir fırsat geçti diyebiliriz. İngilizce olan oyunun bir diğer bölümü ise expert word made. Bu bölümde resimleri verilmiş nesneleri aramak yerine ingilizce verilen kelimeleri resim içinde bulmanız gerekiyor. Süre kısıtlaması sayesinde heyecanla oynayacağınız Sherlock Holmes The Blue Diamond ile hız, dikkat, konsantrasyon ve dedektiflik yeteneğinizi sınayabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Bu tarz oyunları çok seviyor ve sık sık oynamak istiyorsanız sizin için bu level sayısı az gelebilir. Bu durumda “more games”‘i tıklarsanız yeni yüklenen levelları ya da Sherlock Holmes’un diğer oyunlarını da oynayabilirsiniz. Teknolojinin durmak bilmeden her geçen gün ilerlediği günümüzde, bazılarımızı oyunun görüntü kalitesi hayal kırıklığına uğratırken nostalji ve yağlı boyadan hoşlananları ise memnun etmekte. Aşağıda bulunan Sherlock Holmes İndir butonu ile oyunu indirebilirsiniz. Sizde cep telefonunuzdan Sherlock Holmes oynayabilirsiniz. Gizemli ve heyecan dolu bu oyunda şansınız ve konsantrasyonunuzun bol olması dileğiyle.

Sherlock Holmes İndir

Sherlock-Holmes-Blue-Diamond-İndir-1

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.