UPCleaner İndir

Artık önerdiğim bir program değil o yüzden indirme bağlantısını kaldırdım. https://indirkaydol.com/ccleaner-indir/ bunu indirin çok daha “temiz” ve kullanışlıdır.

Bilgisayarınız ilk aldığınızda hızlıydı, fakat daha sonra zamanla yavaşladı mı? Bu birçok kullanıcının başına gelen bir olaydır. Bunun en büyük nedeni bilgisayarın “C” sürücüsünde biriken gereksiz dosyalardır. Bu dosyaların çoğu oldukça küçüktür, fakat sayıları zamanlar binlerce olur ve bilgisayarın diski okuma hızı bu dosyalar yüzünden azalır. İşte bu soruna çözüm olan bilgisayar programlarından birisi olan UPCleaner’ın indirme bağlantısı, nasıl kurulacağı ve nasıl kullanılacağı gibi tüm bilgiler bu yazıda sizlere anlatılacaktır. Her konuda olduğu gibi programla ilgili soru veya sorun yaşarsanız yazının altında bulunan yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz, size en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Sponsor Reklam

UPCleaner nasıl indirilir, UPCleaner nasıl kurulur? Yukarıda bulunan UPCleaner İndir butonundan yükleme yardımcısını bilgisayarınıza indirin. Her bilgisayar sürümü için geçerli olan bu exe’yi çalıştırdığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü gelecektir. “Hemen Kur” butonuna tıklandığında internetten en son sürüm bilgileri bilgisayarınıza inecek ve kurulum birkaç dakika da bitecektir. Kurulumu bu kadar kolay olan programı kurmak sadece birkaç dakika sürmektedir.

UPCleaner Nasıl Kurulur
UPCleaner Nasıl Kurulur

UPCleaner nasıl kullanılır? Program kurulduğunda masaüstüne bir kısayol atacaktır. Mavi beyaz logosu olan programa iki kez tıklayıp çalıştırdığınızda karşınıza aşağıdaki 1. ekran görüntüsü gelecektir. İlk ekranda “Hemen Tara” seçeneği ile programın bilgisayarınızı taramasını sağlamalısınız. 1-2 dakika sonra 2. ekran görüntüsü gelir ve burada bilgisayarınızda olan sorunları görebilirsiniz. Bellek Temizleme, Açılış Hızlandırma, Bağlantı Hızlandırma, Sistem Hızlandırma seçenekleri işaretli olsun. “Kapatılabilir” sağ tarafında bulunan ok’a tıkladığınızda hangi programların açık olduğunu görebilirsiniz. İsterseniz bu seçeneği de işaretleyin. “Tek Tuşla Hızlandır” dediğinizde yine çok kısa sürede işlem tamamlanır ve 3. ekran görüntüsündeki “Onayla” butonuna bastığınızda tüm işlem bitmiş olur.

Sponsor Reklam

UPCleaner ile Güncelleme asistanı ne işe yarar, nasıl kullanılır? Programı kurduğunuzda masaüstünde sarı, mavi, yeşil, kırmızı renklere sahip “Güncelleme asistanı” adı altında bir araç daha yüklenir. Bu araç bilgisayarınızda yüklü tüm programları bulur ve sürümlerini kontrol eder. Eski sürüme sahip olan programlar güvenlik açığı oluşturduğu için güncellemeniz önemlidir. Bu program ile kolay bir şekilde gereksiz programları da kaldırabilir, tek tuşla programların son sürümlerini indirip yükleyebilirsiniz.

UPCleaner Güncelleme Asistanı Nasıl Kullanılır
UPCleaner Güncelleme Asistanı Nasıl Kullanılır

UPCleaner ile bilgisayarınızı daha temiz ve hızlı bir hale getirebilirsiniz. Yardım istemek için yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Kaspersky Kaldırma Aracı İndir

Sektörün en iyi antivirüs programlarından birisi olsa da Kaspersky antivirüs kaldırmak bazen sorun olmaktadır. Bu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.