Vikings: War Of Clans İndir – Kaydol

Son yıllarda güzel bir strateji oyunu bulmak en zor şeylerden birisi oldu. Hepsi birbirinin aynı hiçbir işe yaramaz bir ton strateji oyunu piyasaya çıkıyor, insanlarda hemen sıkılıp bırakıyor zaten. İşte bu düşünceyi yıkacak kadar iyi kurgulanmış bir oyun olan Vikings War of Clans, üstelik tamamen Türkçe olarak oynanmaktadır.

Sponsor Reklam

Vikings War of Clans nasıl oynanır? Oyunun en büyük artılarından birisi hem bilgisayarda hem de cep telefonunda oynama imkanı sunmaktadır. Böylelikle bilgisayar başında olmadığınızda da saldırı yapabilecek, ani saldırılara karşı telefonunuzdan savunma yapabileceksiniz. Her strateji oyununda olduğu gibi Vikings War of Clans’da da çabucak madenleri yülseltip, bol bol etrafı yağmalayarak gelişmek için kaynak toplamalısınız. Savunma binalarınızı güçlendirmeli, kalenizi olabildiğince yüksek seviyeye getirerek yeni özellikleri açmalısınız.

Vikings War of Clans gelişim rehberi: Oyunda inşaat hızı en büyük problemlerden birisidir. Oyunda aynı anda tek inşaat yapabilirsiniz, tabi para verip 1 haftalık 2. bir inşaatçı almazsanız. Bu nedenle oyun başında kahramanınızda, araştırmalarda en önem vereceğiniz inşaat hızı olmalıdır. Ayrıca hemen sürekli aktif oyuncuların olduğu bir klana girmeniz de önemlidir. Çünkü klana girdiğinizde “Yardım” butonu çıkacaktır ve inşaatlarınız için 10 kez hızlandırma alabilirsiniz. Her bir yardım %1 süreden düşürecektir, eğer %1 1 dakika altında hızlandırma sağlarsa direk 1 dk düşecektir. Üstelik sadece inşaat değil araştırmalarda da hızlandırma alırsınız. Birçok Türk klanı olduğunu belirtelim.

Sponsor Reklam

Oyunda hızlıca gelişmek için çabucak seviyenizi yükseltin ve bir klana girin. Oyunda en önemlisi çiftlik yani yiyecektir. Çünkü oyunun ilerliyen seviyelerinde çok sayıda birliği beslemek için bu şarttır. Gelişirken boş kalan maden yerlerine Çiftlik, boş kalan bina yerlerine ise Kışla ve Revir yapmanızı öneriyoruz. Böylelikle ileride güçlü bir orduya sahip olabilirsiniz. Kaynakları etrafta bulunan oyuna ait madenleri yağmalayarak edinebilirsiniz. Kaynak sıkıntısı çekmezsiniz.

Oyunu bilgisayardan oynamak için aşağıda bulunan Vikings War of Clans Kaydol butonuna basmanız ve facebook hesabınızla giriş yapmanız yeterlidir.

Wikings: War of Clash Kaydol

Oyunu hem android hem de iOS cihazlarından oynanmaktadır. Size hangisi uygun ise aşağıdaki  Vikings War Of Clans İndir butonlarından hangisi uygunsa tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Vikings: War Of Clans İndir – Andorid Vikings: War Of Clans İndir – iOS

Oyunla ilgili görüşlerinizi yorum kısmından iletebilir, oyunla ilgili sorularınızı bize sorabilirsiniz. Sadece android üzerinde 10milyon’dan fazla indirmeye sahip, milyonların severek oynadığı son zamanların en iyi strateji oyununu size kesinlikle öneriyoruz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.