4 Resim 1 Cevap Kelime Bulmaca İndir – Oyna

Tartışmasız son yılların en popüler akıllı telefon oyun türlerinden birisi kelime oyunlarıdır. 4 resmin verildiği ve bir kelimenin sorulduğu bu oyun türünden inanılmaz derece de oyun çıkmıştır. Resimli Kelime Bulmaca, Resimli Kelime Nekibu, 4 Resim 1 Anlam, 4 Resim 1 Kelime gibi birçok oyun çıkmıştır. Daha önceden sizlere bu oyunların nasıl oynayacağınızı, oyunun özelliklerini ve indirme bağlantılarını sunmuştuk. Bu yazıda ise 4 Resim 1 Cevap Kelime Bulmaca oyunu hakkında sizlere bilgi verdikten sonra oynamak için gerekli yükleme bağlantılarını da sunacağız.

Sponsor Reklam

4 Resim 1 Cevap Kelime Bulmaca nasıl oynanır? Diğer kelime oyunlarında olduğu gibi size 4 resim sunulmakta, toplam 12 harf verilmektedir. Bu resimlere bakarak aşağıda yer alan harflerinde gerektiği kadarını kullanarak cevaba ulaşmaya çalışırsınız. Oldukça keyifli bir zeka oyunudur ve sözel zekanızı arttırırken, eğlenmenizi sağlamaktadır. Oyunda takıldığınız yerlerde altın kullanarak bonuslar alabilirsiniz.

Oyundaki bonuslar:

Sponsor Reklam
  • 1 harf ele. Bu bonus 19 altın harcar ve aşağıda size verilen 12 harften birisini eleyerek cevabı bulmanızı kolaylaştırır. Çok harfli sorularda işe yararken, az harfli sorularda hiç bir işe yaramamaktadır.
  • 1 harf aç: 59 altın değerindeki bu bonus cevap içerisinde 1 harf açmaktadır. Biraz şans istemektedir, çünkü ilk harf yada son harf açılması işi kolaylaştırırken, diğer harfler açıldığında çok bir anlam ifade etmeyebilmektedir.
  • Harfleri ele: 89 altın değerindeki bu bonusu kullandığınızda 12 harften sadece istenilen cevabın harf sayısı kalır. Yani kalan harflerin hepsini kullanarak cevabı bulabilirsiniz.

Oyunda her soruyu bildiğinizde 3 altın kazanırsınız. İsterseniz altını gerçek para ile de alabilirsiniz. Oldukça zevkli bu oyunu yüklemek için ise aşağıda bulunan 4 Resim 1 Cevap Kelime Bulmaca İndir butonlarından cihazınıza uygun olana tıklamanız ve açılan pencereden yükle demeniz yeterlidir.

4 Resim 1 Cevap Kelime Bulmaca İndir – Android 4 Resim 1 Cevap Kelime Bulmaca İndir – iOS

Oyunun cevaplarını ise çok yakında başka bir yazıda sizlere sunacağız. Oyunla ilgili görüşlerinizi yazı altında yer alan yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.