Igowin İndir

Go oyununa yeni başlayanlar için en etkili programlardan birisi kuşkusuz Igowin programıdır. Go oyununun inanılmaz dünyasına girişte oyunculara büyük kazanımlar sağlayan bu programda seviyenizi 20 Kyu’ya kadar indirme şansınız bulunmaktadır. Tabi bu seviye kişiden kişiye farklılıklar gösterebilir. Oyun içinde ise 1 Kyu’ya kadar indiğiniz gösterilse de bu tam olarak gerçekçi değildir.

Sponsor Reklam

19*19 luk oyunlara geçmeden önce Igowin’in 9*9 luk alanında deneyim kazanmak çok önemlidir. 19*19 savaşın ta kendisiyken 9*9 tek bir muharebe olarak adlandırılabilir. Bu nedenle büyük haritaya geçmeden önce muharebelerle deneyim kazanmak önemlidir. Sonuç olarak 19*19 luk harita birçok muharebeden oluşan bir savaştır. Aşağıdaki butona tıklayarak 1 MB boyutundaki Igowin oyununu indirebilirsiniz.

Igowin İndir

Igowin çok küçük boyutlu olmasına rağmen oldukça başarılıdır. İlk başlarda size 5 handikap verilmektedir. Başarılı olup kazandıkça ilk önce handikap seviyesi azalmaktadır. Daha sonra ise handikapsız oyunlar başlamaktadır. Bu handikapsız oyunları başarılı bir şekilde geçtikten sonra bu sefer rakibiniz handikap almaktadır. Özellikle handikap verdiğiniz oyunlarda zorlanmanız gayet normaldir. Go oynarken zaten en çok dikkat etmeniz gereken moralinizin bozulmamasıdır. Zamanla oyunu hep daha iyi oynayacaksınızdır.

Sponsor Reklam

Igowin’in en büyük avantajlarından birisi oyunu öğretmeyi de öğrenmeyi de kolaylaştırmasıdır. Go’nun zorluğunu 9*9 da dahi hissedeceksiniz. Oyunu öğrenme aşamasında birden tüm taşlarınızı kaybettiğinizde şok olmayın. Igowin gibi basit bir programda bile bu başınıza gelebilir. Zaten Go’yu da zevkli ve inanılmaz bir oyun yapan bu yapısı değil midir? Dünyanın en zor ve zevkli zeka oyununa sizde başlamalısınız. Ayrıca artık Igowin’i Iphone ve Ipad’ten de oynayabilirsiniz. IOS için Igowin indirmek istiyorsanız aşağıdaki butona tıklamananız yeterlidir.

Iphone İçin Igowin İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

Harezmi Şehri – Kodlama ve Algoritma İndir

Milli Eğitim Bakanlığının önerdiği oyunlardan birisi olan Harezmi Şehri – Kodlama ve Algoritma oyununu aynı …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.