My Talking Tom İndir – Benim Konuşan Tom İndir

My Talking Tom’un yeni oyunu “Benim Tom” çocuklar için çok eğlenceli ve ideal. Bu kedi çıkardığınız sesleri tekrarlayan, sevince gırlayan, canı sıkılınca bağıran klasik Talking Tom. Fakat artık ilginize ihtiyacı var çünkü onun yaşı artık çok küçük.

Sponsor Reklam

Çocuklarınız zamanı geldiğinde onu beslerken, uyuturken ve tuvalete götürürken çok eğlenecek. Küçük Tom’u dürttüğünüzde çıkardığı sesler ve yaptığı hareketler çok şirin ve komik. Tuvaleti geldiğinde sıkışan kedicik titrerken, uykudan uyandığında korkuyor çünkü lamba kapalı ya da açken ağlamaklı gözlerle bekliyor. Tüm bunlar için birisine ihtiyacı var. Sadece küçük Tom’un öz bakımı değil aynı zamanda mutfağın dekorasyonu, yemek alışverişi, Tom’a kıyafet ve kürk almakta çok zevkli.

Yemek alışverişinde meyve, sebze, enerji iksirleri, fastfood, tatlı, içecekler, spesiyaller hatta zayıflama iksiri bile mevcut. Türkçe oyunda Mutfak dekorasyonunda çeşitli hareketli pencereler, çok farklı buzdolapları (örneğin kardan adamlı, perili, kraliyete ait buzdolabı gibi), duvar kâğıtları, masa örtüleri var. Tom’un gardırobundan seçeceğiniz şapka, gözlük, göz rengi ve kürklerde klasik kedi anlayışının dışına çıkarak kendi tarzınızı yaratmanızı sağlayacak.

Sponsor Reklam

Oyundan tüm bu seçenekleri kullanabilmeniz için akçeye ihtiyacınız var. Akçeyi oyunlar bölümünde bulunan başta 2 çeşit ama daha sonra çeşitlerin çoğalacağı oyunlar sayesinde kazanabilirsiniz ya da gerçek para karşılığı akçelere ulaşma imkânınız da mevcut. Cep telefonu ve tabletler için piyasaya sürülen oyunu aşağıda bulunan My Talking Tom İndir bağlantılarından indirebilirsiniz. Anroid ve iOS sürümleri için Benim Konuşan Tom indirin. Haydi, acele edin Tom büyümek için sizi bekliyor.

iPhone ve iPad için My Talkin Tom – Benim Tom İndir   Anroid için My Talking Tom – Benim Tom İndir

Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

103 Yorumlar

  1. Bu oyun tablet ve akıllı telefonlar için, eğer bilgisayar da oynamak istiyorsan program ile oynayabilirsin http://www.indirkaydol.com/bluestacks/

  2. yütklemeyın cocuk kacırıyor lannnnnnnnnnnnnnnnn

  3. çocuk altına kaçırıyor olmasın o?

  4. Helal güzel espiri 🙂

  5. My Talking Tom indir butonları çalışıyor.

  6. Benim Konuşan Tom indir butonlarının hem iOS hem de Android olanı çalışıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.