Who Stole Me / Beni Kim Çaldı İndir – Oyna

Yılın en çok oynanan ve beğenilen bulmaca oyunlarından birisi olan Who Stole Me hakkında bilgi almak, oyunu indirmek, inceleliklerini öğrenmek için yazımızı okumanız yeterli. Google Play’de en çok yıldız alan oyunlardan birisi olan Who Stole Me zekanızı zorlayacak bir oyundur.

Sponsor Reklam

Oyun da seviyeleri geçerek ilerliyorsunuz, tabi oyun ilerledikçe oyun zorlaşmaktadır. Oyunun sloganı “öğrenmesi kolay, ustalaşması zor”dur. Bundan da anlaşılacağı gibi seviyeleri geçmek gitgide zorlaşmaktadır.

Who Stoles Me oyununda 3 farklı oyun içinde bölümleri geçmek için kullanabileceğiniz bonuslar vardır. Bu bonusları ilerleyen seviyelere saklamanızı öneririm. Raptiye, çekiç ve fırça bonusları bazı bölümlerde çok ama çok işinize yarayacaktır. Oyunda seviye ilerledikçe patlatacağınız topların renk sayısı artacaktır. Ayrıca kilitler, buzlar vb. birçok farklı engelle karşılaşacaksınız.

Sponsor Reklam

Oyun grafikleri çok kalitedir ve oynarken sizi eğlendirecek müzikler oyunda yer almaktadır. Oyunda ne kadar çok kombo yaparsanız o kadar yüksek puan alacağınızı da hatırlatalım. Hamle sınırlamasının yeterli puanı yapmanızı engellememesi içim komboları iyi değerlendirin.

Türkçe ismi Beni Kim Çaldı olarak çevrilebilecek oyunu arkadaşlarınızla rekabet halinde olarak oynayabilirsiniz. Facebook hesabınızla oyuna kayıt olarak oyunu oynayan arkadaşlarınızın hangi seviyede olduğunu görebilir aynı zamanda onlarla yardımlaşırsınız. Oyunu indirmek için aşağıda bulunan Who Stole Me İndir butonuna tıklayın, daha sonra Who Stole Me oynama keyfini doyasıya yaşayın.

  Who Stole Me İndir (android)   Who Stole Me (iOS)

Who Stole Me
Who Stole Me
Sponsor Reklam

Facebook Yorumları

yorumlar

Buna baktınız mı?

RAID: Shadow Legends İndir – Kaydol

MMORPG denilen devasa online role yapma oyunlarını seviyorsanız, RAID Shadow Legends oyununu denemenizi öneririm. Yüzlerce …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.